ERNOS

یادداشت امشب: ملکوت طعام!

یادداشتهای شخصی احمدرضارحیمی
یادداشت امروز: گردشگری شبانه،تغییر سبک زندگی اسلامی. مدتی است که … یادداشت امروز: زبان فارسی را دریابیم. چند شب پیش … یادداشت امشب: ملکوت طعام! دیروز با …


یادداشت امروز: زبان فارسی را دریابیم
یادداشت امروز: زبان فارسی را دریابیم … یادداشت امروز: زبان فارسی را دریابیم · شب جمعه و کربلا + صوت شب جمعه · یادداشت شب جمعه · یادداشت امشب: ملکوت طعام!


بهمن 1395 – عقل آبی
مقالات و یادداشت‌های صدیق قطبی. … می‌گوید: آیا به یاد نداری که فلان بنده‌ام از تو طعام طلبید و تو او را طعام ندادی؛ آیا … بیایید تا شما را در برکات ملکوت خدا سهیم گردانم، برکاتی که از آغاز آفرینش … آن شخص که به خدمت خدا مشغول بود با خدمت خدایش خوش بود برادر را گفت: امشب نیز خدمت خداوند به من ایثار کن.


Archive | رمضانيه – ملکوت
«صوم در شرع عبارت است از امساک طعام و شراب که روزه‌ی قالب است. اما صوم در … این مختصر را افزودم برای اين‌که اگر کسی یادداشت سال پیش را نديده، دچار سردرگمی نشود. …. امشب بانو اسباب خير شد تا سوره‌ی ق را با صدای ابوبکر شاطری از نو بشنوم.


یادداشت هایی از جنس ابریشم – blogfa
مطالبی با محتوای … که همسایه خود را دوست بدارید، زیرا که هیچ کس به تنهایی وارد بهشت خدا (ملکوت الهی) نخواهد شد. … مى گويند: ما همان طعام هاى خوشبو و خوش طعميم كه شما ديروز، ما را به قيمت هاى گزاف مى خريديد و از بهر ما … دیده ام تقویم را امشب قمر در عقرب است.


حضرت زهرای اطهر(س) الگو و اسوه زنان جهان – خبرگزاری حوزه
صفحه اصلی · علمی، فرهنگی · یادداشت و مقاله … طعام بهشتی برای پیامبر(ص) آورد و گفت:«پروردگارت می فرماید؛ امشب با این طعام ها افطار کن … که این گونه صفات و کمالات اخلاقی و معنوی، فقط در بانوان آسمانی و ملکوتی یافت می شود.


Note 6 – IranNamag
لغتنامهء فارسی …. کدام است و چلیپا و ملکوت در سریانی چه صورتی دارد و الماس و زمرد و مروارید از لغات ایرانی یا یونانی‌اند و اصل لاتینی برج و اصل ژرمنی …


شماره :19551 | تاریخ 1396/3/13 – خراسان
سرمقاله · یادداشت روز · حرف مردم · یادداشت سردبیر · بدون موضوع · انعکاس · تازه … خدایا در این ماه مهرورزی به ایتام و خوراندن طعام و آشکار کردن سلام و همنشینی با اهل …. زائران حرم امام خمینی (ره) فردا در بیست و هشتمین سالگرد عروج ملکوتی ایشان، پای …. امشب، زمین و آسمان‌ها در ماتم تو عزادارند؛ امشب قلب پیامبر رحمت، با همه …


1 بسمه تعالي « كتاب نماز و عبادت فاطمه زهرا (س ) » مقدمه – فاطمه …
فاطمه در عبادت ضياءبخش ملكوت و سماوات بود. …. از سوى ديگر او توصيه هاى پدر را به ياد داشت كه مى فرمود: … و عرض كرد: اى محمد صلى الله عليه و آله خدا به تو سلام مى رساند و مى فرمايد: امشب خود را براى هديه و كرامت من مهيا ساز. …… هنوز فاطمه عليهاالسلام در سجده بود كه بوى طعام به مشام وى رسيد، سربرداشت كاسه بزرگى ديد پر از طعام كه بوى آن …


عقل: محرم راز ملکوت – معارف گیاهی – قائمیه
یادداشت:عنوان روی جلد: عقل محرم راز ملکوت: متن سخنرانی های استاد حسین انصاریان. …… وَ مٰا أَکَلَ السَّبُعُ إِلاّٰ مٰا ذَکَّیْتُمْ وَ مٰا ذُبِحَ عَلَی النُّصُبِ وَ أَنْ تَسْتَقْسِمُوا بِالْأَزْلاٰمِ ذٰلِکُمْ فِسْقٌ …… پس از پایان کار روزانه،حضرت به او گفت:ای مرد، می خواهم امشب میهمانت باشم!


هفتاد و چند یادداشت تاریخی ، علمی ، اخلاقی و غیره
هفتاد و چند یادداشت تاریخی ، علمی ، اخلاقی و غیره ….. نقش بود :لکل شئ حیلة و حیلة صحة البدن فی الدنیا اربع خصال :قلة الطعام و قلة الکلام و قلة المشی و قلة النوم .


نماز عید فطر در تهران به امامت ولی امر مسلمین اقامه می شود …
امشب چقدر برای زکات فطره پرداخت کنیم؟ … فطریه عبارت است از سه کیلو طعام غالب هر مسلمان اعم از جو، گندم و برنج و . … اسلامی در آستانه فرارسیدن سی امین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) با … یادداشت|ولایت فقیه و نظام اسلامی.


تربیتی – یادداشت های روزانه
. … نگاهت به ملكوت جور ديگري خواهد گشت و بي او بودن حتي براي طرفة العيني برايت ….. روز دوم نیز چنین شد و پسر هیچ طعام نخورد. …. آنگاه مولوی از شمس پرسید: برای چه امشب مرا دچار این فاجعه نمودی و مجبورم کردی تا به …


متن سخنرانی حجت الاسلام شهاب مرادی شب دهم محرم 93 | مجموعه …
امشب به یکی از آن‌ها اشاره می‌کنم. … در روایت داریم؛” طَعَامُ السَّخِیِّ دَوَاءٌ وَ طَعَامُ الشَّحِیحِ دَاءٌ ” ۱۲ طعام سخیّ دوا و طعام بخیل بیماری است. … وقتی دیگران را دعا می‌کنید صدای شما در تمام ملکوت می‌پیچد و آبرو پیدا می‌کنید و نورانی … بودن که ایمان آورده اند و همدیگر را به صبر سفارش کرده اند و به ترحم سفارش کرده اند. یادداشت.


در ملکوت حج – کتابخانه
عنوان و نام پدیدآور : در ملکوت حج/ اسماعیل منصوری‌لاریجانی. … یادداشت : چاپ سوم: ۱۳۹۰. …… وَفَسَّر النَّبیُّ(ص) عَنْ حَالِهِ انّه ما اکَلَ و لا شَرِبَ وَ لا نامَ وَ لَا اشْتَهی شَیئاً مِنْ ذلکَ فِی ذِهابِه و …… پیامبر(ص) رو به یارانش کرد و فرمود: «کسی هست که امشب او را سیر کند؟


پیامک های ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خداوند | نسیم دلفان
دلا در روزه مهمان خدایی / طعام آسمانی را سرایی. درین مه چون در … و ارتباط ملک و ملکوت در نزدیکترین افق. برای عروج …. باز امشب حق صدایم کرده است.


مرداد ۱۳۹۰ – صمیم
مَن غَرَسَ في نَفسِهِ مَحَبَة انواع الطعام، اجتَني ثِمارش فُنونِ الاسقام. … دل، رهايي از دام شيطان، بهره گيري از ملکوت هستي، نزديکي به خداوند متعال و استفاده بهتر از …… علیه السلام کرد و فرمود: مشرکان قریش امشب نقشه قتل مرا کشیده اند و تصمیم گرفته اند که …… های مقیم ایران · خانه کودکان افغانستان · بی سر زمین تر از باد · یادداشت های نیک.


اینجا – دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه
دارد؛ اﻣّﺎ ﮔﺮﺳﻨﮕﻰ ﮐﺸﯿﺪن و اﻧﺪرون را از ﻃﻌﺎم ﺧﺎﻟﻰ داﺷﺘﻦ و ﻟﺐ و زﺑﺎن و. دﻫﺎن را در ﺳﺎﻋﺎت ﻣﻌﯿّﻨﻰ ﺑﺮ …… ﻧﻬﺞ اﻟﺒﻼﻏﻪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺑﻌﻀﻰ از ﻓﻘﺮاﺗﺶ را ﯾﺎدداﺷﺖ ﮐﺮده ام ﯾﮏ درس اﺧﻼﻗﻰ. اﺳﺖ. ﮐﺄﻧّﻪ ﺧﻄﺒﻪ اى اﺳﺖ ….. اﻧﺴﺎنِ ﻣﺘّﺼﻞ ﺑﻪ ﻣﻠﮑﻮت؛ اﯾﻦ ﻋﺎرف ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ى ﻣﻌﺎرف ﻋﺎﻟﯿﻪ و راﻗﯿﻪ ى اﻟﻬﻰ؛. ﻫﻤﺎن ﻃﻮر ﮐﻪ 1ﺟﺎﻫﺪ ﰱ …… ﺳﺮ ﯾﮏ ﻧﺎﻧﻮاﺋﻰ ﺗﺎﺑﻠﻮ زده اﻧﺪ ﮐﻪ اﻣﺸﺐ ﺑﻪ ﻋﺸﻖ اﻣﺎم ﺣﺴﻦ، ﻧﺎن از اﯾﻦ ﻧﺎﻧﻮاﺋﻰ. ﺻﻠﻮاﺗﻰ اﺳﺖ؛ ﻫﺮ ﮐﻪ …


عمومی – شرکت گاز استان قم
من منعه الصوم من طعام یشتهیه کان حقا على الله ان یطعمه من طعام الجنه و یسقیه من شرابها. …… کائناتِ آسمان هستى، امشب با هم عهد بسته اند تا شب زیبایى را در صفحه ى تاریخ رقم … از ملکوت اعلى به وى الهام شده بود که این طفل با سایر موالید فرق بسیار دارد. ….. خدا را به یاد داشت ، چه در تنهایی و هنگامی که با خود بود و چه هنگامی که بین مردم …


سمت خدا – Telegram
امشب هم یه فرصت خوبه برای آشتی با خدا خیلی هم منتظرته. …. که با طعام حلال خاموش می‌شود …. از اینرو توانست به بهشت آدم(ع) که بهشت ملکوتی و در آسمان اوّل بود نه بهشت اخروی داخل شود. بعد از آن ….. همه این کار هارو با برنامه ریزی و یاد داشت کن ۱۱.


آذر ۱۳۸۸ – انتظار مطهر
امشب جلسه راجع به روابط دختر و پسر هست، سه جلسه که آمدید که شما سفت ایستادید … با شما حرف بزنند با روی باز قشنگ حرفهایش را گوش کنید ونکاتش هم یادداشت کنید. …… ببین چه کار می کند با شما، چون «بیده ملکوتُ کلِّ شیء» باطن همه افراد، همه اشیاء دست خداست. …… غذا هست، این هم غذا است قرآن طعام خداست، قرآن سفره پر طعام خداست.


داستان های بحارالانوار جلد 9 – مرکز اطلاع رسانی غدیر
یادداشت ناشر · پیشگفتار · بخش اول · (چهارده معصوم (علیه السلام) · ماجرای شهر طائف · محکم ترین دست … پاداش نیکوکاران · ندای ملکوتی در شبهای جمعه · عصا سخن می گوید · رفع بلا · دیدار با امام هادی … دستش) را بزند، و همیشه علاقه داشته باشد تنها غذابخورد، مبادا کسی در کنار سفره طعام او بنشیند. … فرمود: آیا می دانی امشب چه شبی است؟


ماه رمضان
رسول صلی الله علیه و آله گفته است: پسر آدم را از طعام آن قدر کفایت است که قوت او ….. دیده دل برخیزد تا به سرّ ملکوت آسمان و زمین بینا شود؛ چه، روح آدمی از عالم ملکوت است و …. و نماز امشب پنجاه رکعت است با حمد و پنجاه مرتبه «اذا زلزلت»، و گویا مراد آن …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر