ERNOS

چرا حتی به اعدام اسماعیل بخشی راضی نمی شوند؟

چرا حتی به «اعدام اسماعیل بخشی» راضی نمی‌شوند؟ – رادیو فردا
کانال تلگرامی «کارگران نیشکر هفت‌تپه»، روز چهارشنبه ۱۲ تیر ماه خبر داد که کارفرمای مجتمع صنعتی نیشکر هفت‌تپه، قرارداد کاری اسماعیل …


چرا حتی به «اعدام اسماعیل بخشی» راضی نمی‌شوند؟ – kodoom …
اسماعیل بخشی، نماینده کارگران معترض نیشکر هفت تپه، بود. کارگران معترض از دی ماه ۱۳۹۶ اعتراض های خود را به اوج رساندند. اسماعیل بخشی از روز نخست اعتراضات، …


فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و همدستانش – الف
فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و هم‌دستانش در گروهک کمونیست … ندیده و نشنیده میگم حق با شما است و این بابا باید اعدام میشد که بهش تخفیف دادند … چرا معترضین در ایران همه کارشون به اعتراف به وابستگی به خارج می کشه … گرفته که دیگه کمتر کسی حتی اگر واقعی باشد قبول نمی کنند ….. آیا جنگ یمن تمام می شود؟


اسماعیل بخشی پس از پخش ‘اعترافات’ دوباره بازداشت شد – …
سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه می گوید که اسماعیل بخشی از … از اقدام تلویزیون ایران به پخش آنچه “اعترافات” او خوانده شده بازداشت شده است. … چرا کارگران هفت‌تپه با بخش خصوصی مخالفند · اسماعیل بخشی، نماینده کارگران هفت تپه آزاد شد … و اعترافات و ادعاهایی که تحت شکنجه بیان شوند اعتبار نخواهند داشت.


صدور احکام فعالان کارگری در پرونده هفت تپه| اسماعیل بخشی …
پس از ماه‌ها بازداشت اسماعیل بخشی فعال کارگری و سپیده قلیان فعال مدنی، … هفت تپه| اسماعیل بخشی به ۱۴ سال زندان و سپیده قلیان به ۱۸سال زندان محکوم شدند ….. به ناگهان به ویروس اچی‌آی‌وی ایدز مبتلا نمی‌شوند و حتما یک منشاء خارجی داشته است. …. ارشد بازاریابی و معاون رئیس این شرکت فناوری، مشغول به کار شود.


از کهریزک تهران تا بازداشتگاه امنیتی در خوزستان: سه نکته …
در واکنش به این سخنان، استاندار خوزستان با ذکر این که پرسیده و گفته اند که … باید این سؤال پاسخ داده شود که چرا این کارگر و افرادی نظیر او بازداشت شده اند؟ … نمی شود از دستگاه های ذی ربطی که خود در مظان اتهام هستند پرسید آیا شکنجه … اگر بعد از بررسی ادعای شکنجه اسماعیل بخشی، مشخص شود که حتی بخشی از …


۷ نکته که باید درباره آریایی قهرمان و عرب سوسمار‌خور بدانید | …
اما زبان‌ محاوره‌ای، کشور به کشور فرق می‌کند و حتی شاید برخی عرب‌ها در حرف زدن با عرب‌های … خوارزمی، خواجه نصیر، ابن سینا و دیگرانی که بخشی از «تمدن» ایرانی هستند، در … مطلب دیگری از همین نویسنده: محمدرضا شاه پهلوی؛ هفت رازی که درباره «بزرگ …… در همه این سال ها سعی شده سیر مهاجرت یک عده خاص موسوم به آریایی ها بررسی شود.


بهرام رحمانی: افراد چگونه شکنجه گر و آدم کش می شوند!
اکثریتی، همواره به کشتار 67 تاکید دارند و … چرا که اگر پرونده این تاریخ باز شود پای خودشان نیز گیر است و به طور …. با این وجود، خمینی هنوز از روند سرکوب ها و اعدام ها راضی نبود و خشونت و قربانیان زیادی می خواست.


رئیسی؛ «سیاست مشت آهنین» و تلاش برای نزدیکی به کرسی …
اسماعیل بخشی، ‌نماینده کارگران نیشکر هفت‌تپه، به ۱۴ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده است. … اما چرا قوه قضائیه ابراهیم رئیسی با «مشت آهنین» با فعالان کارگری و … اعتراض‌های کارگری در ایران، دیگر «دفاعی» محسوب نمی‌شوند؛ به عبارت … حکومت از چشم‌انداز آینده، ‌به ویژه رویکرد کارگران و مزدبگیران، راضی …


در باره “دستورالعمل حفظ کرامت و ارزش‌های انسانی در قوه …
در مورد دادخواهی اسماعیل بخشی، رهبر کارگران نیشکر هفت تپه، مردم … اما واقعیت این است مردمی که قصد سرنگونی جمهوری اسلامی را دارند به اینگونه دستورالعمل ها راضی نمی شوند. … اعتراض مردم به سیستم قضایی این است که چرا اصلا عزیزانشان در … انتقاد به حکومت را جرم میداند و ترک اسلام را ارتداد و مستحق اعدام میداند.


ایران – Results from #150 – پیشوند
همسر خانم تاجیک که عضو سابق سپاه پاسداران است نیز در همین پرونده به اعدام محکوم … انتقال سپیده قلیان و اسماعیل بخشی به زندان سپیدار اهواز …. کارگران در درون شورای اسلامی کار نمی توانند مطالبات خود را پیگیری کنند چرا که شورای اسلامی کار به دولت … ازاسماعیل داریم حتی اگرچنین مسئله ای امکانش وجودداشت هم خوداسماعیل راضی به …


بازگشت دوباره نجفی به زندان همزمان با بحث‌ها درباره چرایی و …
حقوقی تبدیل به دغدغه‌ای اجتماعی و حتی سیاسی شود.


نشریه خبری، سیاسی و تحلیلی – ایران تریبون
خبرگزاری هرانا – دو زندانی دیگر که پیشتر از بابت اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده …. تا صفوف جمهوری‌خواهان متحدتر و مصمم‌تر نمایش داده شود چرا که جمهوری‌خواهی تنها یک نام … شاپور احسانی راد در نوشته ای در مورد نامه اخیر اسماعیل بخشی مبنی بر شکنجه در … پذیرفته میشوند که در زمان و مکان مناسب درد طبقه و حتی یکی از درد های کوچک!


نظم اجتماعی نو و جنبش کارگری؛ سن دن دئییرم (از تو سخن می …
وضعیت سیاسی خاص ایران به گونه‌ای است که مبارزات حتی اقتصادی و صنفی کارگران … پرسش اعتراضی او این بود که مردم چرا به کارگران ملحق نمی‌شوند: «چرا از … حکومتی اتفاق افتاد، فله‌ای آن‌ها را دستگیر و شمار زیادی از آن‌ها را اعدام کردند؟ … پاسخ را شاید باید از دهان اسماعیل بخشی کارگر دلاور و ترس ناشناسی شنید …


در رژیم توتالیتر، “شکنجه” اسماعیل بخشی؛ به مردم دروغ …
چراغ سیمین ایران هرگز خاموش نمی شود. *** … وکیل سپیده قلیان: ​اگر حساب پاک است چرا اجازه معاینه پزشکی قانونی توسط مراجع ذیربط داده نشد؟ … دادگاهی شده و تاوان ۴۰ سال خیانت و کشتارهایشان را در برابر چوخه های اعدام پس خواهندداد. … آنها اسماعیل بخشی را حتی به عنوان شاکی به جلسه بررسی شکایت‌اش دعوت نکردند.


هفت تپه و تحمیل انتخابات شورای اسلامی… – نه به اعدام-No …
نماینده و فعال سندیکایی نیشکر هفت تپه. چرا نهادهای امنیتی و دولتی به همراه کارفرمای شرکت نیشکر هفت تپه به یکباره بسیج شده … کارگران هفت تپه نمایندگانی دارند که به حداقل ها راضی نمی شوند و آنقدر واژه نماینده آزاد به آنها … افتاد که حتی در یک جامعه کوچک کارگری اجازه تشکیل تشکل مستقل و آزاد داده نمی شود؟


آرشیو وکیل‌آنلاین(بخش‌اول)/طرح پرسش در آیتم اول
آنچه از نظرتان می گذرد، آرشیو بخشی از پرسش‌های حقوقی و قضایی شما و پاسخ‌های کارشناسان … لطفا از طرح پرسش های خود در این بخش خودداری کرده و به آیتم “پرسش‌های حقوقی و … ویژه مبارزه با قاچاق کالا/ پرونده‌های قاچاق ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف شوند ….. این در حالی است که حتی با فرض زنده بودن عمه باز هم به وی ارثی تعلق نمی …


اعتصاب کارگران هفت تپه: گامی به پیش، ضرورت جهشی …
مازيار رازی. … درحالی که دولت هیچ پاسخی نمی دهد.چرا؟ چون پای خودش هم گیر است. … اسماعیل بخشی در سخنرانی خود به شکلی این دو راهی را برای کارگران توضیح …. می شود، که حتی رهبران آنان اخراج، دستگير و شکنجه و اعدام نيز می گردند.


۱۰ پرونده داغ قضایی و روایت اژه‌ای/ از اسماعیل بخشی تا عیسی …
۱۰ پرونده داغ قضایی و روایت اژه‌ای/ از اسماعیل بخشی تا عیسی شریفی … مهران طیاری فرزند اسماعیل به جرم قاچاق سوخت به چهار سال حبس، ۸۰ … را به بهانه گران شدن را گران کردند و حتی کم فروشی می‌کنند، برخورد می‌شود. … و به نام دیگران است و طرف معامله خارجی اند و با ادعای معمولی نمی شود و باید در محاکم آنها اقامه دعوا کرد.


کشتی بازار موبایل در ایران به گل نشسته است – Castbox
.


این کارگر می گوید شکنجه شده است / از کهریزک تا …
به گزارش رکنا، بخشی، کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه است که در … باید این سؤال پاسخ داده شود که چرا این کارگر و افرادی نظیر او بازداشت شده اند؟ … نمی شود از دستگاه های ذی ربطی که خود در مظان اتهام هستند پرسید آیا شکنجه … اگر بعد از بررسی ادعای شکنجه اسماعیل بخشی، مشخص شود که حتی بخشی …


گفت‌وگو با ايرج مصداقی درباره قاضی مقيسه: شريرترين چهره …
گفت وگوی زير درحالی انجام می شود که قوه قضاييه همچنان از قاضی مقيسه به عنوان … خودش تلاش می کرد آنها را به دادگاه بفرستد و تا حکم اعدام آنها را نمی گرفت ول کن نبود. … حتی يادم است که با خوشحالی يک روز آمد و به يکی از پاسدارها گفت که من هيات را راضی … چرا؟ مصداقی: به نظرم يک بخشی از آن برمی گردد به خط ومنافع کلی خود نظام.


داستان فراموش شده یک حاکم شرع در دهه ۶۰
«حتی خود مجاهدین هم نمی‌توانند ادعا کنند که در داخل یاخارج از زندان یک کار به نفع آن‌ها … آمده بودند که تصمیم گرفته شد با هم اعدام شوند و همچنین اعلام شد که دوازده نفر اعدام …. او شخصاً نقش دادستان را نیز بر عهده گرفت، چرا که دادستان و مأموران قبلی پرونده در ….. لیست بخشی از کسانی که توسط موسوی تبریزی و افراد مورد اعتماد او در تبریز …


چرا خاتمی حقایق فتنه ۸۸ را تنها در جلسات خصوصی می‌گوید …
از اینکه حتی شورای نگهبان به موسوی گفت که اگر بخواهد می‌توانیم تمام … چرا او برخی حقایق فتنه 88 را در جلسات خصوصی می‌گوید و حاضر به اظهار علنی آنها نیست. … زمانی که سران فتنه اعتراضات غیرقانونی را شروع کردند و بخشی از افرادی که به آنها …. آنها حتی اگر موسوی و کروبی اعدام شوند بیشتر خوشحال می‌شوند.


فعالیت آقای تبریزیان و شاگردان وی در حوزه طب سنتی و …
مدیرکل دفتر نظارت و اعتباربخشی وزارت بهداشت در نامه‌ای به معاونت‌های درمان … در بخشی از نامه دکتر علیرضا عسگری آمده است: افراد مذکور در برخی ….. سرگیجه و دست درد و حتی دندان درد که با داروهای ایت الله تبریزیان و به …… اققدامات باعث نمی شود مردم از حقیقت دور شوند و طب اسلامی ایرانی هر روز پر فروغ تر می شود.


اعدام شدگان 67 و مریم رجوی – Iran Interlink MEK Rajavi …
اعدام شدگان 67 و مریم رجوی Iran Interlink MEK Rajavi Cult News Farsi اعدام شدگان 67 … خانم مریم رجوی طبعاً می داند که مردم ایران گوش به خاطره گویی ایشان ندارند و …. “ژیلا” در بخشی از سخنانش او را زیر ضرب برده بود که چرا برای بیماری به اسم …. وی که مطمئن شده بود که دیگر نمی توان با تهدید اسماعیل را به ماندن ترغیب …


گنجور » شهریار » گزیدهٔ غزلیات » غزل شمارهٔ ۹ – حالا چرا
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا. بی وفا حالا … فردا چرا. نازنینا ما به ناز تو جوانی داده ایم … شور فرهادم به پرسش سر به زیر افکنده بود … شهریارا بی حبیب خود نمی کردی سفر … می دانید چرا در این دوره عشق دیده نمی شود؟ …. حسن بخشی نوشته: ….. این فوران عاطفی که در غزل شهریار و در شعر شهریار هست، اصلاً ما حتی در سعدی هم سراغ نداریم.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر