ERNOS

چجوری ادما تغییر میکنن

آدما زود عوض میشن… – ویرگول
آدما زود عوض میشن؛ خیلی زود…جوری که چشم به هم بزنی بعد چند سال کسایی رو میبینی که انتظار چنین رفتارایی رو ازشون نداشتی…بعضیا که تغییر میکنن، آدم خوبی …


ما و آدمای این دنیا – ویرگول
وقتی پذیرفتی آدما آدمن و تغییر می‌کنند، دیگه وقتشه به‌خاطر هیچکس، خودِ واقعیت … این حق توعه که تصمیم بگیری بدنت رو چطوری و تا چه حد و به چه کسانی نشون بدی.


چرا تغییر سخت است و با این مشکلات چگونه باید روبرو شویم؟
تغییر سخت است | چگونه با مشکلات روبرو شویم | روبرو شدن با مشکلات … این شک هم به این دلیل است که ثابت ماندن و تغییر نکردن از عادات انسان است، به طور مثال آدم ها دوست … زیرا آنجا محله آن ها است و به آنجا و شرایط عادت می کنند.


از تغییر نترس | فرانش
با این حال چه بخواهیم چه نخواهیم، جنبه‌های مختلف زندگی ما تغییر می‌کنه. سن‌مون بالا می‌ره، … اگر هرگز پستی‌وبلندی‌های زندگی رو تجربه نکنی، هیچ‌وقت آدم بهتری نمی‌شی.


چگونه در 5 قدم از شر آدم‌های آزاردهنده در زندگیمان خلاص شویم؟ – YJC
چگونه در 5 قدمی شهر‌ از آدم های آزاردهنده در زندگیمان خلاص شویم؟ … آیا آن‌ها هم رفتار فرد مورد نظر را مانند شما تفسیر می‌کنند؟ … در این شرایط باید موقعیت را به گونه‌ای تغییر بدهید که آزارگری آن‌ها به روح شما آسیبی نزند و به حد زیادی باعث …


۱۰ ویژگی رفتاری آدم‌های اصیل – Taskulu
هیچ‌کس دوست نداره با یه آدم متظاهر، دوست یا همکار باشه . از طرف دیگه این درباره خود شما هم صدق می‌کنه. مطمئنم تا حالا بهش فکر نکرده بودید. منظور من از اصیل، حقیقی، …


تغییر شخصیت با ۱۴ توصیه کمتر شنیده شده | چطور
با تغییر تجارب و گذر زمان، شخصیت تا حدودی عوض می‌شود. … بیشتر افراد به عمق مسئله‌ی تغییر، واقف نیستند و فکر می‌کنند تنها با تغییر …. تغییر شخصیت به طور کامل و تبدیل شدن به یک آدم جدید برای هیچ‌کس ممکن نیست.


آدم‌های موفق چطور از پس آدم‌های بدذات برمی‌آیند؟! – یک پزشک
… را تغییر بدهید، بخواهید که شیوه عملکرد و تفکر آدم‌های بدذات را هم تغییر …. به قران مجید تمام عمرمو تقریبا با ادم های بد ذات گذروندم از ۱۰۰ …. در مورد شماره ۶: اتفاقا آدمهای زیادی هستند که وانمود می‌کنند احساس …. اما چطوری میشه عمل کرد؟


برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر