ERNOS

و امان از روزهايي كه نه ميگذرندنه بهتر ميشوند

فقط تو. – blogfa
شاید کسی دارد خفه می شود…. پشت سنگینی … خسته از روزهايي كه بي تو شب ميشود و شبهايي كه باز هم بي تو ميگذرد ….. امان از این روزها که نه میگذرند نه بهتر میشوند!


اشک دل(دل نوشته) – جایی برای نوشتن…
نوشته هایت را که میخوانم دلم برایت تنگ میشود. … روزهایی که نه سیاست داشتم،نه سیاست را می فهمیدم. … اما حال که نزدیکی میفهمی گاهی همان دور بودن بهتر است! … است که کنارش باشی،دست توی دست و ندانی در قلبش چه میگذرد و فکرش کجای این کره …. اگر اسب احساست سرعت گیرد،منت تبدیل به تو می شود و تو همه او می شوی و امان از اینکه …


زندگی – ویکی‌گفتاورد
«من در همهٔ جهات زندگی‌ام شعاری دارم و اینکه «اگر شد چه عالی، نشد چه بهتر! … «ما برای این در دنیا هستیم که زندگی خوبی داشته و خوشحال باشیم؛ نه اینکه تا …. «زندگی زود می‌گذرد، و عمرِ هر کس پس از چند سال سپری می‌شود، ولی چه لذّتی از این …. «در روزهای بدی زندگی می‌کنیم؛ روزهایی که ارزش هر چیزی با پول مشخص می‌شود؛ روزهایی که آموزش ما، …


روزها دفتر عمر شماست – یک فنجان چای داغ – blogfa
گرچه یک روزهایی هم هیچ کدام را انجام نمیدهم ولی در هر حال تصمیم دارم شروع کنم به دویدن ! … نمیدانم این میگرن لعنتی بهم اجازه میدهد یا خیر ولی اوضاعمان که بهتر شد از لحاظ روحی به …. روزها و شبها به سختی و پر استرس میگذرد ، هر دو در تلاشیم که استرس را تحت … آدم مهاجر یعنی آدم بلا تکلیف ، نه عیدش عید میشود و نه کریسمسش کریسمس !


عاشقانه هاي پاك- Pure Love – عشق يعني-Love is…: «زندگی را …
می دانم زیاد مهمان نخواهم بود، این را نه از خود،بلکه پدر آسمانی به من … چه دیر می فهمیم که زندگی همان روزهایی بود که زود سپری شدنش را آرزو می کردیم. … یک عاشق زلال می ماند و افرادی که عشق نمی ورزند مسکوت می شوند، راکد می گردند و شروع به مرداب …. خدا و فردايی بهتر به شب برسانیم، اینگونه باشیم تا زندگی برایمان سهل تر و زیباتر شود؛


حرف هایی از جنس دل تنگی
نه یک بوسه ، نه نوازش عاشقانه … دیروز به تلافی این که از یادآوری خاطرات دلم آتش گرفت و سوخت. همه آنچه از تو داشتم دفتر … هـمه چیز تازه می شود حتی داغ نبودن تـو.


برای تو که بهترین بودی …
روزهایی که به جای دلم سر زانوهایم زخمی بود. … به تقویم که نگاه کنی می بینی دقیقا دو سال می گذرد. … امان از این روزها… که نه تمام می شوند،. نه می گذرند، نه بهتر می شوند.


عــــاشــــقــــانــــه | غمگین – blogfa
تنها صداست که میماند و امان از صدای او که ابدی شد در گوش من ! . . نه چای گس فنجانم می چسبد نه داغی شیر و نه تلخی شکلات دیگر هیچ … دلم که تنگ می شود برایت ، کنار آتش می نشینم و دریا میکشم و به درختان فکر می کنم ! …. و شادترین روزها برای تو غمگین ترین روزهاست … … ﻫﻤﺎﻥ ﺑﻬﺘﺮ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ . …… ﺁﺭﯼ ﮔﻠﻢ ، ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺑﯽ ﺣﻀﻮﺭ ﺗﻮ اﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺬﺭﺩ !


مگس | ناگـــــــهان
دیده شدن نه لزوما به معنای مطرح شدن، بلکه اثر متفاوت گذاشتن. مثلا فلان … چیزی بهتر از آن که پیشتر فکر میکردی و بودی. … خب این را در هرزمانی میشود انجام داد اما جاهایی دوست داری خودت که عوض میشوی هیچ، آدم‌ها هم دیگرانی دگر باشند. یک روزهایی همانجا که سالها هستی هم هیچ کسی تو را نمی‌شناسد. … اما میگذرد؛ اما امان، امان، امان تا بگذرد.


مرداد ۱۳۹۰ – لیلا شدم مجنونم رفت
در من هزار ابر خاکستری است نه می‌بارد نه می‌گذرد من بغض و آسمان گریه. خيال کردی رفتی و ….. فيزيک بعدترها ثابت ميکند, در روزهاي باراني جاي خالي آدمها بزرگتر مي شود. سـکـه ی ….. امان از این روزها که نه تمام می شوند نه می گذرند و نه بهتر می شوند. سرم نه!


نوشته‌های پراکنده – نقش ِاول – پریسا حسینی
گاهی فکر می‌کنم آدم بهتر است اصلن به این سمت برود. … نه که آدمهای کاریزماتیک مهربان نباشند. نه. ولی خب آنها هم برای مهربانی‌هایشان … این وقت‌ها که می‌شود از خودم می‌پرسم آیا باید خلاف آن چیزی که هستم رفتار کنم یا نه؟ آیا لازم ….. سخت‌ترین روزها، روزهایی نیست که تصمیم بزرگی می‌گیری. …. آن هم برای منی که تا شب از صدا در امان نیستم.


چقدر خواب ببینم که مال من شده ای و شاه بیت غزل های لال من شده …
روزهایی به یاد آمد که نباید. … آغازم می کند. نه تقویم. پایانم می دهد. لحظه شمار اتفاقی هستم که نمی افتد… 6 نظر … بین ما این فاصله “بسیار” باشد بهتر است … انگار بی امان به سرم ضربه میزدند … گلایه هم که می کنم شعر حساب می شود ….. که می گذرد. اما به سختی. بهار پائیز گونه ام مبارک. پ.ن: بودنت در این سال کنارم مرا امید زیستن داد.


شهریور ۱۳۹۲ – زندگی قصه تلخیست…
می سوزاند دلم را دلتنگی. نه سیگار…نه مشروب. دیگر کاری از دستشان برنمی آید. خودت باید باشی … روزهایی که عاشق دیگری می شود. و فراموش … و امان از صدای تو… که ابدی شد …. بهتر از نجابت دوخته ست. امان از حال … این روزهایم به تظاهر میگذرد. تظاهر به …


هفته چهارم بهمن ۱۳۹۲ – فقط چند لحظه زندگی بدون عشقت…
تو ” یادگار روزهایی هستی که نه فراموش می شوند و نه تکرار. . . زمستان و تابستان ندارد . … پشت پلک های تو امان نگاهی هست که دوستش دارم ! . . عشق یعنی : …. عشق بعضی وقت ها از درد دوری بهتر است/بی قرارم کرده و گفته صبوری بهتر است توی قرآن خوانده ام ….. روزگار همیشه خوب میگذرد البته نه برای من ، بلکه از روی من ! . . تو که نیستی …


نامِ من عشق است، آیا می شناسیدم؟ | یادداشت ها – نسترن وثوقی
روزهایِ آسودگی و عافیت هم مشکلاتِ خاص خودش را دارد. … که در هجوم وحشیِ این دردِ بی امان … اصلن صدایم که می‌کنی، تمامِ اصوات زیبایِ جهان از حنجره‌ی تو، شعر می‌شوند و مرا به نام ….. پی‌نوشت 6: با داغِ تو رنجوری به کز نظرت دوری/ پیشِ قدمت مردن بهتر که به هجرانت! …. ولی هنوز هم یادم نرفته است که مواظبِ کلماتی باشم که از دستم که نه از زبانم در …


نامِ من عشق است، آیا می شناسیدم؟ | شعر – نسترن وثوقی – blogfa
روزهایِ آسودگی و عافیت هم مشکلاتِ خاص خودش را دارد. … که در هجوم وحشیِ این دردِ بی امان …. پی‌نوشت 6: با داغِ تو رنجوری به کز نظرت دوری/ پیشِ قدمت مردن بهتر که به هجرانت! …. ولی هنوز هم یادم نرفته است که مواظبِ کلماتی باشم که از دستم که نه از زبانم در می‌روند و آدم‌ها … پی‌نوشت 7: فکر می‌کنم خدا زن است/دست‌پاچه می‌شود وقتی دیر به خانه بر …


آخرین روزهای شهریور…. – یادگاری…
نه می توانم لذت ببرم. این دو دلی سخت … امان رفتن نمی دهد. امروز یا بهتر بگویم … روزهایی که باهم می گذراندیم … مرا ببخش با این که هنوز هم می خواهمت کاری از دستم بر نمی آید … روزهایت چگونه می گذرد … تمام چیزهایی که برای گفتن دارم صدها کتاب می شود.


دی ۱۳۹۵ – زندگی آبی
از روزهایی که فقط به صرف کودک بودنم مرا نادیده گرفتند و گفتند ” بچه است . … را به خاطر دارم که باعث میشود حتی برای یک لحظه هم که شده دلم برای روزهای کودکیم تنگ نشود . … بهترین اتفاقی که در زندگیم افتاده را عوض کردن خانه امان میدانم . …. بروم تا مبادا روزی حسرت آرزوهای به دست نیامده ام آزارم بدهد , معنای مادر بودنش را میدهد مگر نه ؟


و خداوند سکوت را آفرید
نه بخاطر اینکه انسان های خبیث و بدجنسی باشند، چون زمانی مرا از بالا نظاره کرده اند …… هنوز هم نمی دانم هر سال که می گذرد، یک سال به عمرم اضا فه می شود یا یک سال از عمرم …. گیجی مبهمی گریبان گیر جامعه ی خاکستری این روزهاست. ….. روزی کبوتری از آن حوالی رد می شد، آواز جغد را که شنید، گفت: بهتر است سکوت … بغضم امان نداد و خدا .


نجواهای یک بغض لبریز
توی شیرینی ، تو اول ، قند دوم می شود مزه سوهان … بهـــتر … فرشته نیستم ؛ انسان ِ بی بالم چــون ساده ترکت مــی کنند آنان که پـَـر دارند …. که هق! هق!… تو مبادا به گوششان برسد خدا کند که… نه! نفرین نمی‌کنم… نکند ….. می گریم و قلبم بی امان محتاج مهر توست … تلخ می گذرد ….. دلــــم تنــــگ آن روزهایی شده که می توانستم از تــــه دل بخــــندم


سید حسین عمادی سرخی – واگویه های قلب مرد تنها
نه! قصه باز همان قصه ی دل است من عشق را از دل خود در نمی کنم باور نکن هرآنچه که گفتم، به غیر از ….. شعر گفتنهای طنز از آن و از این بهتر است …… به چشم های خودم، می شود امان بدهم؟ …… “لحظه وصل به يك چشم زدن می گذرد ….. از روزهایی سرد و پر از درد و ماتم.


فروردین ۱۳۹۲ – سودای عشق
امان… امان از این روزهــــــا که نه میگذرنــــد نه بهتــــــــــــر میشونــد! + نوشته شده در جمعه سی ام فروردین ۱۳۹۲ ساعت 20:39 … کسی جز تو نمیداند که امروز در دلم چه میگذرد.


شنبه هايي كه مرا ميكُشد روزي – زشت بايد ديد و انگاريد خوب – …
از تلخي خبري كه كامم را تلخ كرد شش شنبه ميگذرد . … اوائل فكر ميكني زندگي برايت تعطيل ميشود ولي تو ميبيني ناچاري به ادامه ، و در اين … حالا نگران آدمهايي هستم كه بعد از اين يكي يكي يا نه همه با هم در جريان ما وقع قرار خواهند …. احساس ميكني تمامي ، احساس ميكني بهتر است تمام دردهايت را همين حالا بالا بياوري و بعد زندگي را تمام كني .


Arts – HAMSHAHRI (Internet Version of Tehran’s Persian …
… و كهنه‌ جلوه‌ مي‌كنند كارگرداني‌ باعث‌ مي‌شود باور كنيد هنوز سينما بهتر از‏‎ … منظورم‌ اين‌است‌ كه‌ بگويم‌ تا وقتي‌ وودي‌ آلن‌ نه‌ . است‌ تنهابسيار … روزهاي‌ راديو يا شالوده‌ شكني‌ هري‌ بنويسيد ، نخواهيد توانست‌ چون‌ناگهان‌ در …. كه‌ . كرده‌است‌ همزمان‌ در امان‌ و ماجراجوباشند ، نگران‌ عاشق‌ بودن‌ ، مورد‏‎ … در عوض‌ ، او پاپيش‌ مي‌گذارد و . روانكاوي‌ اضافي‌ …


پیامک تیکه دار – نشریه ی دوستی
نه پیشانی من به لبهای تو رسید … … چقدر خوبه بعضی از آدما بدونن که اگر چیزی رو به روشون نمیاری …. بعضی ها دستشان «رو» میشود امـــــا رویشان کم نمی شود! … ادامه بعضی رابطه ها را نباید ” امان” داد ! …. دل بستن به کلاغی که دل دارد بهتر از دل باختن به طاووسی است که فقط ظاهر خوشگل دارد ….. نبـودن تـو هـم مـی گـذرد . …. تمام روزهایی است


مهر ۱۳۹۵ – HiSs.
حتی آهن با گذشتن از دل آتش نرم می شود؛ من چه گناهی کردم که دلت با گذشت این همه مدت با من سازگار نشد؟ … دیره، اما بهتر از هیچ وقته! … سخته نه ؟ اون داره زندگيشو مى كنه من روزى صد بار مى ميرم … هر تــنى ميتـونــه … روزهــایی هـسـتــی كــه نــه . … محکوم هستیم به عمری که میگذرد و ساعتی که نمیگذرد… … امان از کسانی که نمیخواهند بیدار بشن!


غمکده – عشق شکسته – blogfa
روزها پر و خالی میشوند مثل فنجان های چای در کافه های بعد از ظهر اما هیچ اتفاق … تنها صداست که میماند و امان از صدای او که ابدی شد در گوش من ! … نه چای گس فنجانم می چسبد نه داغی شیر و نه تلخی شکلات …. هرکه از کوچه ی تنهایی من می گذرد ، به هوای هوسی هم که شده . … یاد اون روزایی افتادم که به صد تا بهتر از تو گفتم من بهترین رو دارم .


شعر – خانه ی دوست کجاست؟
نه همین سر که تن و جان و جهان یکسر از اوست. گر گل افشاند … الهی از بلاهای الهی در امان باشی مراد و مطلبت …. که نعره می‌زد هر یک که: یار می‌گذرد. به گوش …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر