ERNOS

هنوز تصمیمی درباره مکان برگزاری نمایشگاه کتاب گرفته نشده است

هنوز تصمیمی درباره مکان برگزاری نمایشگاه کتاب گرفته …
قادر آشنا گفت: هنوز مکان برگزاری نمایشگاه کتاب در شورای سیاستگذاری آن مورد طرح و بررسی قرار نگرفته است.


هنوز تصمیمی درباره مکان برگزاری نمایشگاه کتاب گرفته …
هنوز تصمیمی درباره مکان برگزاری نمایشگاه کتاب گرفته نشده است … کتاب در شورای سیاستگذاری آن مورد طرح و بررسی قرار نگرفته است.


چالشی به‌نام مکان برگزاری نمایشگاه کتاب – ایسنا
هنوز دو سال از کوچ اجباری نمایشگاه کتاب به شهر آفتاب نگذشته است که باز هم … موقت در نظر گرفته شود، در نهایت از دو سال قبل مسئولان برگزاری نمایشگاه … همچنین محمدعلی نجفی، شهردار تهران، درباره شهر آفتاب و برگزاری نمایشگاه کتاب گله نبود … کتاب تهران می‌داند گفته بود مصلی برای نمایشگاه ساخته نشده است.


فرهنگی – انتشارات اری ترین
شعر و … هنوز تبعیض در نشر کشور وجود دارد و اگر وزارت ارشاد به طور یکسان از ناشران … کاغذ، سرمایه گذاری برای ناشران در زمینه چاپ کتاب بسیار دشوار شده است چرا که …… سپس درباره انتخاب این مکان برای برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تصمیم بگیریم …


روزنامه ایران (1398/06/06): محسن جوادی، معاون فرهنگی … – …
خانه به دوشی نمایشگاه کتاب تهران و چرایی تصمیمات دقیقه نودی برای اعلام … و حتی می گفتم چرا هنوز تکلیف محل برگزاری نمایشگاه کتاب مشخص نیست. … با این همه امیدوار است روندی که در جلب اعتماد اهالی کتاب از مدیران قبلی شروع شده به … آشنا هستند یا حتی در برخی موارد زیر نظر معاونت مورد نظر شکل گرفته اند.


آغاز به کار نوزدهمین نمایشگاه کتاب تهران | جهان | DW | 04.05 …
بحث تغییر محل برگزاری نمایشگاه کتاب که سالهاست به دغدغه‌ی ناشران و مسئولان بدل شده امسال در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نیز مطرح شد. … این در حالی است که تصمیم انتقال بخش داخلی نمایشگاه به مصلی تهران که اعتراض بسیاری از … رئیس جمهور نیز در این مراسم درباره تغییر محل برگزاری نمایشگاه که مورد اعتراض …


همه چیز درباره نمایشگاه کتاب 98-بیشتر از یک نفر
هزینه برگزاری نمایشگاه کتاب 98 تقریباً چقدر است؟ … پرداخت و بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده فاصله حرکت بین دو قطار در ساعات ازدحام به 4 …


درهای نمایشگاه کتاب به روی مردم باز شد – انتخاب
درهای سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به روی بازدیدکنندگان … در محل مصلای تهران از ساعت ۱۰ تا ۲۰ پذیرای مخاطبان کتاب است. … در اختیار دارد؛ البته مسئولان برگزاری نمایشگاه می‌گویند ۴۰۰ مترمربع … حدود ۶۰۰ مترمربع فضا در اختیار مهمان‌ ویژه قرار گرفته که با چهارهزار عنوان کتاب در نمایشگاه حضور دارد.


نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران – اخبار: نمایشگاه کتاب در …
Tehran International Book Fair. … قائم مقام سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تصریح کرد: این تصمیم به منظور رفاه حال بازدیدکنندگان در روزهای پایانی نمایشگاه گرفته شده است تا در روزهای پر تردد زمان … است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.


نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران – مسیرهای دسترسی به …
Tehran International Book Fair. … چگونه به نمایشگاه بیاییم؟ … ذکراین نکته ضروری است که مصلی بزرگ تهران در محدوده طرح زوج و فرد قرار دارد. … ایستگاه مصلی بر روی خط یک(قرمز) و ایستگاه بهشتی در محل تقاطع دو خط یک و سه(آبی … ضمن این که برخی از ایستگاه های خط سه هنوز راه اندازی نشده اند.


تاریخچه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران – موسسه مطالعات و …
مکانی که آن زمان، برای برگزاری اولین دوره‌ی نمایشگاه کتاب تهران در نظر گرفته شد، … چرا که بیش از دو هزار عنوان کتاب مرجع درباره فرهنگ و تمدن اسلامی در این نمایشگاه عرضه شد. … تاکنون بصورت مرتب نمایشگاه بین المللی کتاب در تهران برگزار شده است. … های نمایشگاه ، تصمیم گرفته شد که محل نمایشگاه به مصلای تهران منتقل شود.


با مانع تراشی راه به جایی نمی بریم – ایرنا
… کتاب تهران و چرایی تصمیمات دقیقه نودی برای اعلام محل سالانه برگزاری آن به … و حتی می‌گفتم چرا هنوز تکلیف محل برگزاری نمایشگاه کتاب مشخص نیست.» … با این همه امیدوار است روندی که در جلب اعتماد اهالی کتاب از مدیران قبلی شروع شده به … بررسی کتاب‌ها و تعیین تکلیف ممیزی آنها سرعت خوبی گرفته است.


شهرداری هنوز محل نمایشگاه كتاب تهران را مشخص نكرده است – ایرنا
… اسلامی گفت: هنوز شهرداری پاسخ وزارت ارشاد درباره مكان برگزاری نمایشگاه … برگزاری نمایشگاه كتاب تهران در شهر آفتاب انجام شده امیدواریم شهرداری … شهرداری به زودی تصمیم قطعی برای مكان برپایی نمایشگاه كتاب تهران در سا ل 97 خواهد بود. … كه 500 تابلو هنری را بصورت غیر قانونی در اختیار خود گرفته است و این …


نمایشگاهِ بی‌خانمان! / گزارشی از جابه‌جایی‌های دائمی نمایشگاه …
پیش از جانمایی نمایشگاه کتاب در شهرآفتاب وقتی با ناشران حرف می‌زدیم … با همه این تفاسیر خیلی مهم است که بدانیم ناشران درباره این نمایشگاه و حواشی آن چه فکر می‌کنند. … ۸ هزار متر مربع و ارتفاع ۲۴ متری برای سالن ها در نظر گرفته شده بود. … آیا هنوز هم مهم‌ترین مسئله نمایشگاه کتاب تهران مسئله محل برگزاری است؟


دو غرفه در نمایشگاه کتاب بسته شد! | پایگاه خبری جماران – امام …
قائم‌مقام سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با بیان این‌که میزان تخلفات رسیده … اردیبهشت) در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مصلا برگزار شد، درباره تخلفات ناشران در این دوره از نمایشگاه اظهار کرد: ما دو دسته تخلف … روز گذشته دو غرفه بسته شده است اما در مورد کم و کیف آن اطلاعی ندارم.


نگاهی به نمایشگاه کتاب و طلسم‌هایی که می‌شکند – برترین ها
همین حالا اگر تصمیم بگیرید در موتور‌های جست‌وجو این دوره را سرچ کنید، … درباره اولیس با ترجمه فرید قدمی باید گفت که ترجمه فارسی این رمان در چهار جلد قرار … خبری که چهار سالی می‌شود همه‌ساله در آستانه نمایشگاه برگزار می‌شود، اما در آخر هیچ! … و زبان‌های دیگر منتشر شده، هنوز موفق به انتشار رسمی در ایران نشده است.


موزه‌هایی‌به‌نام‌کتابخانه‌ها – کتابخانه ملی
و کتابخانــه ملــی منتهی به این گردیده که فضای کتابخانه را بهترین مکان برای …. بــه تعیین تکلیف اســناد الکترونیک تصمیــم نگرفته بود … گرفتــه اســت که بــرای صرفه جویی در منابــع دولت باید … کتابخانــه ملــی ایــران از برپایی نمایشــگاهی از … مــوزه کتــاب و میــراث مســتند کتابخانــه ملــی ایــران، بــا برگزاری»مجموعه.


مدیریت حضور کتابخانه و خرید منابع از نمایشگاه های کتاب – …
نمایشگاه کتاب از نوع نمایشگاه‌های تخصصی است و فرصتی را برای کتابداران و … اعمال شده در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی به‌عنوان الگو در تدوین این مقاله کمک گرفته شود. … در ایران ضعیف است و مفهوم اصیل نمایشگاه هنوز جا نیفتاده و درک نشده است. … شرایط برگزاری نمایشگاه (ساعات کار، تاریخ نصب و جمع آوری غرفه، شرایط …


محل برگزاری نمایشگاه کتاب همچنان در هاله ای از ابهام
ناهید هاشمیان نویسنده کتاب درباره محتوای داستان های این مجموعه. گفت: »لُپ قرمزی« … با هدف تشویق نویسندگان به گسترش ادبیات آنالین راه اندازی شده است. چانگ وی، … با یکدیگر در نظر گرفته شده اس ت. …. و ارشاد اسالمی در اوایل مهرماه ، موضوع تصمیم گیری درخصوص محل …. اما هنوز مترجم لهستانی انتخاب نشده است.


تجاوز 40 مرد به دختر 15 ساله در مالزی! | هشترود نیوز
هشترود نیوز ، هواداران تیم ملی فوتبال در استرالیا که به محل تمرین آمده بودند با اجازه ….. درباره این مرد که در انگلیسی به نام THIS MAN مشهور شده، چند سالی است به ایران آمده و …… جهانگیری:​ هنوز نگفته‌ایم چه سوءاستفاده‌هایی در دولت. ….. مسکو تصمیم گرفته در برابر اکراین. ….. نمایشگاه اختراعات و فن آوریهای نوین در هشترود برگزار.


گردشگری – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
گردشگری سازمان‌یافته امروزه یک صنعت بسیار مهم در تمام جهان است. … لغت توريسم (Tourism) از كلمه تور ( Tour) به معناي گشتن اخذ شده كه ريشه در لغت لاتين Tourns … این گردشگران گزارش سفر خویش را در کتاب‌های جغرافیائی یا در پژوهش‌های تاریخی و … در طی قرن شانزدهم در انگلستان برگزاری تورهای بزرگ تفریحی کاملاً مرسوم بود.


10 تکنیک بازاریابی کتاب برای نویسندگان / فروش …
فروش کتاب نیز مانند سایر محصولات به بازاریابی و معرفی نیاز دارد. … با برگزار کننده سمینار صحبت کنید تا کتاب شما برای فروش در سمینار عرضه شود. … کتاب در ایران به شمار می‌آید که هنوز بطور شایسته، جدی گرفته نشده است. … گاهی هدف از تبلیغ، تنها اطلاع‌رسانی درباره کتاب‌های چاپ ‌شده است و بعضی وقت‌ها …


بانوی دی‌ماه در میانه اردیبهشت | ماهنامه پیوست
محل تولد: تهران … زبان محجوبه، دبیر انجمن شرکت‌‌های انفورماتیک ایران و دبیر نمایشگاه‌های الکامپ هشتم،‌ … الهه عصاری متولد دی‌ماه ۱۳۳۸ تهران، محله قدیمی هفت‌چنار، است. …. تصویری از امام (ره) روی جلد محجوبه که توسط الهه عصاری گرفته شده است. …. در این سال‌ها عصاری علاوه بر مجله مشغول ترجمه کتاب است که سعیدی نائینی تصمیم می‌گیرد …


دومین جشنواره ملی نقد کتاب برگزار شد – ادکا
دومین جشنواره ملی نقد کتاب اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علم اطلاعات و … نقد کتاب در میان دانشگاهیان و نشریات دانشگاهی از گذشته و هنوز هم، چندانکه باید و … حسینی‌پور دراشاره به نکاتی درباره جشنواره نقد کتاب گفت: نخست اینکه … در نظر گرفته شده است و برای دیگر افراد چنین امکانی در نظر گرفته نشده است.


مصلی باید دائم محل مراجعه و استفاده مردم باشد / نمایشگاه …
برگزاری نماز جمعه تا پایان سال در مصلای امام خمینی(ره) ، بهانه‌ای شد تا … قدری درباره معماری مصلی و ویژگی‌های خاص این بنا و البته فعالیت‌های این مجموعه فرهنگی و … عباس‌آباد را شامل می‌شود و برای این فضا چه کارکردهایی در نظر گرفته شده است؟ … وقتی قرار است یک برنامه‌ای مثل نمایشگاه کتاب یک مانور فرهنگی بزرگ …


رونمایی از کتاب «قدم عاشقی»، اثر جدید استاد محمدرضا عابدینی
نشر معارف این کتاب را در حجم 208 صفحه روانه بازار کرده است. برای تهیه این … ۹ مهر ۱۳۹۸انتقاد از برگزاری مسابقات آوازخوانی باکو همزمان با اربعین.


خیابان های تهران از فردا شاهد «ترافیک نمایشگاه کتاب» خواهند …
در چنین شرایطی امسال تصمیم گرفته شده ایده نمایشگاه کتاب بدون خودرو اجرا شود. … محسن پورسیدآقایی درباره تمهیدات معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران … داده شده است و حتی برای ناشران نیز تمهیداتی درنظر گرفته شده است که آنها هم با … در طول ایام برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مکان مصلی …


همسریاب های مجازی، غیرمجازند – روزنامه اصفهان زیبا
دومین سقوطی هنوز معلوم نیست … پرمشتری و ترسناک شده است …. استان اصفهان تصمیمات ذیل اتخاذ شد : روزنامه کثیراالنتشار اصفهان …. نشانه گرفته است؛ زیرا پیشتر مقامات سیاسی کشورمان ….. خبر برگــزاری جلســه غیرعلنی مجلــس دربــاره بنزین گفت: …… برای سی ودومین نمایشگاه کتاب تهران آماده شده بود، با.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر