ERNOS

نگاه روز – حکمتیان – فرمانده تیپ 48 فتح استان کهگیلویه وبویراحمد

گلایه‌های فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد از …
سرهنگ حسن حکمتیان در دیدار با امام جمعه قلعه رئیسی به رشادت ها و از خودگذشتگی شهدا به شهدا این … فرمانده تیپ 48فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به نقش نماز جمعه در انقلاب اشاره و خاطرنشان …. دولت فرانسه، روز شنبه، ویدئویی از اجلاس گروهِ ۲۰ در اوزاکای ژاپن منتشر کرد که نشان می‌داد . … کوچه ایثار از نگاه دیگر.


فرمانده جدید تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد (+ …
مراسم تودیع و معارفه فرماندهان جدید تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و … ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد، سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح، فرماندار … سرهنگ پاسدار حسن حکمتیان به عنوان فرمانده جدید تیپ 48 فتح منصوب شد. … دولت فرانسه، روز شنبه، ویدئویی از اجلاس گروهِ ۲۰ در اوزاکای ژاپن … کوچه ایثار از نگاه دیگر.


روایتی از جانفشانی تیپ 48 فتح قهرمان در مقابله با دشمن؛ از …
دکتر حسن حکمتیان فرمانده تیپ 48سپاه فتح استان بیان کرد: رزمندگان … و توفیق خدمتگذاری در جغرافیای استان کهگیلویه و بویراحمد را داریم که در هر …. فوکویاما نظریه پرداز گفت: که شیعه دورتر از افق نگاه ما در حال پرواز است که دو … به دست هستید، به صورت شبانه روز در حال آفند هستید و ممکن است موضوعی حادث …


جانشین فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد: عملیات …
فصلی نو، جانشین فرمانده تیپ مستقل 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: … وی گفت: بازسازی این عملیات به مدت پنج روز و همه روزه از ساعت 16.30 تا 19 در … سرهنگ حسن حکمتیان راز افزود: ویژگی مهم این عملیات پیچیدگی و … وی ادامه داد: 179 نفر از رزمندگان و فرزندان شجاع این استان در این عملیات به شهادت رسیدند.


مرزبانان تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد تا آخرین نفس از …
فرمانده تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا آخرین فشنگ خود از مرزهای اعتقادی و سرزمینی خود دفاع خواهیم کرد. سرهنگ حسن حکمتیان راز در گفت‌وگو با …


فرمانده تیپ 48 سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد …
فرمانده تیپ 48 سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد … در کارنامه مدیریتی سرهنگ حکمتیان مسوول آماد پشتیبانی سپاه فتح استان، مسوول آماد … «مهدوی» مسوول بازرسی کل سپاه پاسداران کشور در روز شنبه ۱۴ مهرماه سال ۹۷ برگزار می گردد.


جستجوی نتایج – آرشیو اخبار مرکز – صدا و سیمای کهگیلویه و …
مدیرکل تعزیرات حکومتی این استان گفت: هر چند مردم خودشان گلایه‌های زیادی در … برنامه نگاه روز با حضور سرهنگ حکمتیان فرمانده تیپ 48 سپاه فتح استان به مناسبت هفته … صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌های متنوعی ویژه آغاز سال …


نمایش محتوای موسیقی – صدا و سیمای کهگیلویه و بویر احمد
برنامه نگاه روز با حضور سرهنگ حکمتیان فرمانده تیپ 48 سپاه فتح استان به … مراسم زیارت عاشورا در مسجد صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد.


برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر