ERNOS

نزدیک می شود صدای هل من معین تو…

مجموعه ای از صدای راوي فتح، شهید سيد مرتضی آوینی
زمان بر امتحان من و تو مي‌گردد تا ببينند كه چون صداي «هل من ناصر» امام عشق برخيزد چه مي‌كنيم… آن ديگري هم … از اینجاست كه عاقبت زمین معین مي‌گردد. اگرنه، به ….. غروب نزديك مي‌شود و تو گويي تقدير زمين از همين حاشيه‌ي اروندرود است كه تعيين مي‌گردد.


و اینک ما هستیم و یک لبیک «هل من ناصر» امام! – مشرق نیوز
من عوض شدم؛ ولی تو حسینِ بچگیمی +صوت … «هل من ناصر» حسین (ع) یک یارگیری به پهنای تاریخ … چرا با آمدن محرم و شنیدن وقایع کربلا، توجهات همه به این حادثه جلب می‌شود؟ … این راه مقدس در زندگی خود می‌تواند پاسخی به «هَلْ مِنْ مُعِینٍ» امام (ع) باشد. تردیدی نیست که ندای «هل من ناصر» امام در نزدیک به ۱۴۰۰ سال پیش، یک …


وظیفه ما در برابر « هَلْ مِنْ ناصِر» امام حسین(ع) – کیهان
اين ندای هَلْ مِنْ مُوَحِّد، هَلْ مِنْ مُغيث، هَلْ مِنْ مُعين، هَلْ مِنْ ذاب، هَلْ مِنْ ناصِر، اكنون هم هست. پاسخ چند برابر … اطلاق اين ادعيه شامل دنيا و آ خرت مي‌شود. … هر خيال باطلي كه من در سر پروراندم، آن را دارم شستشو مي‌كنم كه با خاطر پاك با تو سخن بگويم. … بنابراين صداي هَلْ مِنْ ناصِر حسين‌بن علي شبيه صداي هَلْ مِنْ ناصِر عيساي روح الله است.


پژواک صدای حسین(ع) در کربلا می پیچید/ کربلا با یک تیر …
فریاد امام در غربت عاشورا پیچید که: هَل مِن ذابٍّ یَذُبُّ عَن حرم رسول الله هل مِن مُوّحد یخافُ الله فینا هَل مَن مُغیثٍ یرجوالله فی اغاثَتنا؟ هَل مِن مُعینٍ یرجوُا ما عندالله فی اعانَتِنا؟ … آیا فریادرسی هست که دل بسته ی خدا باشد و فریاد رس ما شود؟ … فرساد برآورد که: ای حسین تو آب می نوشی و لشکر به حرم تو نزدیک شده و هتک حرمت می کند.


صدای «هل من معین» می‌آید… | پایگاه خبری آستان مقدس
آن حسینی که پیامبر فرمود از « حسین از من است و من از حسین… … می‌بندد تا اعتقاد راسخمان بر حضرت قتیل العبرات اثبات شود که از داغ … خانه دل را برای قدوم مبارک حضرتش از آلودگی پاک نموده و هرلحظه با رفتار خویش لبیک گوی ندای «هل من معین» حضرت خواهیم بود. … قلب سلیم به سرچشمه فیوضات الهی متصل می شود.


صوت / مداحی جدید میثم مطیعی برای اربعین + دانلود
می شکند خشم ما، کاخ یزید زمان. یکسر قهرنا، … می رسد از هر طرف، پاسخ هل من معین … ( بادبان‌های کشتی نجات در دریای موّاج تو کشیده شده است). مَن فی …


و خدایی که همین نزدیکی است … | دعای فرج
بابا پس کی لشگر تو می رسد ؟ … اماامروز این صدا از کجا شنیده می شود؟


و خدایی که همین نزدیکی است … | امام زمان
بابا پس کی لشگر تو می رسد ؟ … اماامروز این صدا از کجا شنیده می شود؟ . . . نکند ندای «هَل مِن مُعین» امام زمانمان در کربلای غیبت او بی لبیک بماند!


نوحه ها و سروده‌های عاشورایی – تابناک | TABNAK
از نی نگاهم می کنی تو / غرقاب آهم می کنی تو / ازغم تباهم می کنی تو خاک غمم بر سر شده … غم می برد ازسینه ها خوش می شود ایامتان درهرمحن یارمن است عباس علمدار من است (2) اندر وفاداری …. نه ممکن بود آرد تا حرم آب صدا می آمد از طفلان بی تاب به روی اسب …. بعد عباس دگر کسی نباشد خیمه گاه لب تشنه را یار و معین منتظر بهر …


مصائب اباعبدالله الحسین(ع) و یارانش[1] | پایگاه خبری رسمی …
… مِن نائحة؛. ای مسلم! آیا کشته می شود در حالی که زنان گریه کننده برای توگریه نمی کنند؟ ….. هَل مِن مُعینٍ یَرجُو ما عِندَاللهِ فی إعاثَتِنا؟ فارتَفَعَت أصواتُ …


محرومین و بازماندگان روز عاشورا
در نزدیکی های کربلا «طرماح بن علی» با سیدالشهدا(علیه السلام) … من بیست هزار سوار شمشیر به دست و آماده برای شما فراهم می کنم تا از شما دفاع … خالی سیدالشهدا(علیه السلام) برسد و از نصرت و یاری حضرت محروم شود؟ …. هَلْ مِنْ مُعینٍ یرْجُواما عِنْدَاللَّهِ فی أِغاثَتِنا؟». … خوب دقت کردند و دیدند صدای دیگری هم به گوششان می رسد.


با شاعران اربعینی
… خواند و شنید. در اینجا اشعر اربعینی را مرور می کنیم. … تو را تا لحظه ی آخر نگاه من صدا می زد. چراغی شعله … بوستانی که بوَد رشک ارم نزدیک است. حـرم الله! ….. ممنوع شود دیده ام از اشک فشانی ….. این پاسخی به ناله ی هل من معین توست.


اشعار مذهبی (تلفن همراه) – به داغ غمت … – دانشگاه آزاد اسلامی …
باز باران با صداي گريه هاي كودكانه از فراز گونه هاي زرد … مي شود از هر طرف اين كاروان هم سنگ … ز پشت پرده خیمه طرفدار تو هستم من فرستادم …. مانده ام بی معین میان اعدا یا حسین …. نزديك ترين راه به الله حسين است. به داغ غمت ….. وحي تو شد «هل مِن …» و يك …


هل من معین؟ – موعود
آیا تو هستی که برای آتش زدن خاندانم آتش می طلبی؟!» (7) هفتم: آخرین فریاد … یادمان باشد که در هر زمان، امامی هست که ندا دهد: «هل من معین؟» پی نوشت: 1.


سلامت می دهم…!! دعایت می کنم…!!
صدایت می زنم. … اول تو دعا کن، یا ایها العزیز اضطرار اول: امر ظهورم را امضا کن! … به ما آموخته اند که او را چگونه صدا بزنیم وبا کدام ادب با او سخن بگوییم تا لایق عظمت او باشد. … در کتاب حاضر، یک دعا یا زیارت کامل در هیچ موردی دیده نمی شود، بلکه با موضوع بندی آنچه درباره سلام ….. هَلْ مِنْ مُعینٍ فَاُطیلَ مَعَهُ الْعَویلَ وَالْبُکاءَ؟


گمگشته دل – انتظار ظهور امام زمان (عجل الله فرجه)
من دست به دعا برداشتم، شنیده بودم که دعا در آنجا مستجاب می شود، از خدا ….. از این به بعد هر وقت شنیدی یک نفر برای ظهور وقت معین می کند، بدون هیچ …. امام صادق (علیه السلام) که گریه مرا دید صدا زد: ….. نمودی، بدان که تو به امام زمان نزدیک هستی، آن قدر نزدیک که گویا در خیمه اش …… هل مِن معین فأُطیل معه العویل والبکاء؟


موانع همراهی امام حسین علیه السلام | دانشنامه پژوهه پژوهشکده …
آنچه عامل نجات و رستگاری انسان می شود، سعی و سرعت است. خدای متعال از … می روی؟ چون راه تو نزدیک است. … هَلْ مِنْ مُعينٍ يَرْجُواما عِنْدَاللَّهِ فى أِغاثَتِنا؟».[10] … می رسد. صدای تکبیر سیدالشهدا(علیه السلام) از بالای نیزه ها به گوش رسید.


دعای ندبه – پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید ابوالحسن مهدوی
خدایا تو را ستایش، بر آنچه به آن جاری شد قضای تو درباره اولیایت، آنان که تنها برای خود …. با نزدیکی اش در خویشاوندی به رسول خدا، کسی بر او پیشی نگرفت، و همچنین با …. بر من سخت است که مردم را می بینم، ولی تو دیده نمی شوی، و از تو نمی شنوم صدای … مَا جَرَى هَلْ مِنْ مُعِینٍ فَأُطِیلَ مَعَهُ الْعَوِیلَ وَ الْبُکَاءَ هَلْ مِنْ جَزُوعٍ فَأُسَاعِدَ جَزَعَهُ إِذَا خَلا هَلْ قَذِیَتْ …


ترتیل جزء شانزدهم قرآن با صدای استاد پرهیزگار
جزء شانزدهم قرآن کریم با صدای استاد پرهیزگار منتشر می‌شود. … [موسى] گفت اگر از اين پس چيزى از تو پرسيدم ديگر با من همراهى مكن [و] از جانب من قطعا معذور خواهى بود ( ۷۶) … مى كند و نزديك آن طايفه اى را يافت فرموديم اى ذوالقرنين [اختيار با توست] يا عذاب مى كنى يا در ميانشان … قُلْ هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِينَ أَعْمَالًا ﴿ ۱۰۳ ﴾.


متن نوحه دهه اول محرم – آخرین خبر
به گوش میرسد از کوچه ها صدای محرم ببین که ماه عزا باز بی تو میشود آغاز چرا نمیرسی ای … صدای هل من معین او، دوباره پیچیده در صحرا ببند ای دل احرام …


روضه شب هفتم محرم علی اصغر(س) ؛ داغی بر دل اهل‌بيت … – ابنا
بسته بر هر تار موی تو نجات/ … تلخ‌ترين لحظات تاريخ نزديک می شد؛ تمامی ياران و اصحاب امام حسين(ع) به ميدان رفته و به شهادت رسیده بودند. … هل من معين يرجو ما عندالله في إعانتنا؟ … كه ناگاه صدای فرزند شش ماهه‌اش «عبدالله بن الحسين» كه به علی اصغر …. مراسم یک‌صدمین سالگرد تاسیس حوزه علیمه قم برگزار می‌شود.


گنجور » مولوی » دیوان شمس » غزلیات » غزل شمارهٔ ۳
کز گنبد هفت آسمان در گوش تو آید صدا …. (حاشیه ٔ برهان چ معین ). … طبع را هل تا بگرید زار زار تو ….. علم در ذات خود خوب و روشنی بخش است و گفته اند همه علوم در نهایت به هم نزدیک میشوند مثلا فیزیک و عرفان در نقطه کمال همدیگر را تایید میکنند . … من تصور می کنم چشش هدیه ای هست پیدا از جانب خداوند که باعث شادی انسان می شود اما کشش …


مجموعه داستان‌های مولانا – iust
شنیدن صدای آب که برای تشنه همچون عالجی است که از بیت ). فایده اول سماع … کنم آیم سوی ماء معین … ه آن گویی رسیدن به آن توسل به خدا و نزدیک شدن به آن قرب الی اهلل است )چرا که نزدیک … همه تو. معشوق در را بگشود و گفت. : اکنون. تو و من یکی در خانه عشق جا نمی. شود. یک …. اگر یک انسانی به پلیدی روی اورد از نور حق تهی و خالی می شود.


دعای ندبه – مداحی – ایران صدا
با صدای سید مهدی میرداماد …. فَلْیَأْتِها مِنْ بابِها، پس هر که اراده شهر علم و حکمت کند، باید از در آن وارد شود، … و تو قرضم را مى پردازى، و به وعده هاى من وفا می کنى، … با نزدیک هایش در خویشاوندى به رسول خدا، کسى بر او پیشى نگرفت و همچنین با سابقه اش در دین، کسى بر او مقدم نبود، …. هَلْ مِنْ مُعینٍ فَأُطیلَ مَعَهُ الْعَویلَ وَالْبُکاءَ؟


پایگاه جامع مداحی حاج میثم مطیعی
(زمزمه). 1.81 MB … (ویژه همسران شهدای مدافع حریم): من از تو قول گرفتم که زنده برگردی (نجوا). 3.45 MB ….. احسنت برادر مطیعی مداحی های شما مانند تیری است که به سوی استکبار پرتاب می شود ….. من صدای شما رو خیلی دوست دارم مخصوصا اهنگی گه برا مدافعان حرم خوندید.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر