ERNOS

من هنوز زنده ام و لیاقت زندگی پراز آٰرامش دارم

من هنوز زنده ام
روح بانو هایده سرشار از آرامش و رحمت وقتی گفت روز های روشن خداحافظ واقعا درست گفت پیش بینی فوق العاده … من هنوز زنده ام و لیاقت زندگی پراز خوشبختی و آرامش دارم.


زنده ام … با خاطرات…
زنده ام … با خاطرات… با خاطراتم زنده ام….اگر نبودند….شاید میمردم…. … و نه لیاقت دوست داشته شدن. … انگار كسی حس كرد من بی تو تمام هستی ام از دست خواهد رفت. … هنوز آشفته چشمان زیبای توام. … كسی از پشت قاب پنجره آرام و زیبا گفت. … کنار عکس تو پر از حال و هوای گریه ام … عشق به زندگی و شبهای با هم بودن را حکایت می کرد.


آوای عشقی که به آوای غم سپرده شد….
در من زمانی دخترک عاشقی زنده بود … این را خوب یادم هست… این جا آنقدر شاعرانه دروغ می … چگونه ست که دلم هنوز خواب باران را دوست دارد! … نگاره: برخی آدمها به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند به ما … ﺍﺯ ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡِ ﺳﺎﺩﻩ، ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻟﺖ ﯾﮏ ….. پر از دلـــ ــــشوره ام ….. و آرام . . .آرام میشوم از تنهــایی ام . . دلم آن روز هایی را می خواهد که کسی دورو برم …


ی روز خوب دیگه!!!… – عاشقانه هایی برای عشقم – blogfa
اگریک روز هیچ مشکلی سر راهم نباشد می فهمم که راه را اشتباه رفته ام! … بهتره هنوز که کاری خودم شخصا نکردم تمومش کنم تا خدایی نکرده برای هیچکس پشیمونی به بار نیاد. ….. از همون نگاه اول، بوسه اول پر از آرامش میشم و سعی میکنم هرچقدر میتونم این آرامش و … دارم باز هم میگویم عزیزم ، تو آنقدر خوبی که من لیاقت تو را ندارمدرهای قلبم را بر …


حرف هایی از جنس دل تنگی
مرابه آرامش می رساند … چون تنفر هم یه نوع احساسه و تو لیاقت هیچ احساسی رو نداری ! خنده ام … و من. چیزی شبیه زندگی کردن را فراموش کرده ام … چرا برات فرق نداره ؟ … کاش میشد حالی که الان دارم رو یه جوری می تونستم نشون بدم … دلم پر از زخم هايي است كه قرار است هر وقت بزرگ شدم فراموششان كنم. …. امـّـا هنـوز ” خـــوبَـــمـــ!!! ” … زنده ام نکن.


زندگی می کنید یا زندمانی؟ – ماهان تیموری
امروز خیلی حسم خوبه، داریم مجموعه ویدیو های زندگانی یا زنده مانی، یعنی؛ ما داریم … آیا تو الآن می تونی واقعا اون هدیه ای رو که لیاقت خواهر و برادرتِ رو بهشون بدی؟ … زندگی کردن یعنی این که بتونی در آرامش باشی، در یک جایی که … این جا پر از بچه ست. … و در مورد رؤیا هات صحبت کن تا من بدونم با چه افرادی دارم کار می کنم.


زندگی این دنیا ارزش هیچ چیزی رو نداره .
زندگی این دنیا ارزش هیچ چیزی رو نداره . … بازم از خدا ممنونم به خاطر لطفهایی که بهم کرده و وقتایی که من حواسم بهش نبوده اون … دنیایی ستـــــــــــ پر از دلتنگــــــــــــــــی.. مـــن هنـوز غـــرق گذشتــه ای هســتم … لیــــاقـتـــــ میــــــخــواهــــــــد … ؛ … که آرام جانــمـــــــــی … + نوشته شده در شنبه سی ام شهریور ۱۳۹۲ ساعت 17:50 توسط nahidh | 2 نظر …


هیچ پرسیدی حال و هوای مرا….؟؟؟
… چیزی گفت که دگرگون شدم. گفتم بنویسم شاید یکی هم مثل من بشه و منقلب بشه … ﺁﺧــﻪ ﺷﻤـــﺂ ﺑـــﺂﯾــﺪ ﺯﻧـــﺪﮔﯽ ﻣــَـﻦ ﺑـــﺂﺷﯿـــﺪ … ﻣـــﯽ ﺷــﻮﺩ … آخر هرکسی لیاقت تو و اشکهایت را ندارد. شب را دوستـــ … که چرا زنــــده ام هنـــوز … پر از اشکم ولی میخندم به سختی به قول فروغ ….. سر نکرده ام…. آرام نیافته ام…. نگفته ام…. می بینی چقدر با تو کار دارم؟


برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر