ERNOS

من عاشقم …عاشق تویی که نیستی…

هفته چهارم اسفند ۱۳۹۰ – میدونستی حالا که نیستی حالم خیلی …
خسته و بیمار منم عشق تویی یار تویی. کنار سیب و رازقی نشسته عطر عاشقی. من از تبار خستگی بی خبر از دلبستگی. عاشقم. ابر شدم صدا شدی شاه شدم گدا شدی.


هنر عاشقی من این بود که بی تو با تو بودم
هنر عاشقی من این بود که بی تو با تو بودم ☛ همه چیز آرام است … دل من … نیستی حالم خرابه. + نوشته شده در شنبه … همان طور که پدرم برای من آرزوی خوشبختی میکند… همان طور که …. من غمگینم … و دلتنگ تویی که نیستی . …. عاشقم گر نیستی لطفی بکن …


2010/10/23 – 2010/11/21 – با تو الفبای عشق را اموختم
ای عشق همیشگی ام ، با من بمان که براستی تویی همه زندگی ام راه نفسگیریست ، اما من جای …. من که هر جا میروم ، با تو هستم ، گرچه در کنارم نیستی اما تنها نیستم. … که هر سحرگاه مثل خورشید طلوع میکنی در دل قلب عاشقم با طلوع تو ای …


عاشق ترینم – با تو الفبای عشق را اموختم – blogfa
کاش میدانستی که چقدر دوستت دارم و بیش از عشق بر تو عاشقم. …. تویی که هیچ در وصف مهر بانی های بی پایانت نمی یابم . …. عشق جاودانم, من که میدونم تو انسان خود پرستی نیستی اینا همش بهانه ست مثلا میخوای من زندگیم خراب نشه,!


ی روز خوب دیگه!!!… – عاشقانه هایی برای عشقم – blogfa
بمان با من….. بدان كه تا ابد نام تو بر قلبم حك شده…….. بدان كه عشقمان همیشه پاك خواهد ماند. ….. من نه خوصله کل کل با تو رو دارم چون در حدی نیستی که بخوام باهت کل کل کنم از … دلم كه ديگر ملك خصوصي توست….و من نوشتم از بودن تو …تویی كه … از تو براي تو و ….. بیشتر از آنچه باور داری عاشق توهستمبیشتر از هر عشقی بر تو عاشقم و …


من عاشقم عشقم توهستی
من عاشقم عشقم توهستی شعر.متن وجملات عاشقانه. … محسنم تو که میدانی تمام وجودم هستی ،نفسمی میخوام از تو بنویسم…برای تو که در …. تنها نگاه عاشق من در پی تو است.


دل نوشته هایی برای معشوقه ام
هنوز هم عاشقانه هایم را عاشقانه برای تو می نویسم. هنوز هم در ازدحام این … همیشه باش که بی تو عذاب میکشم ، امروز از ته دل با من باش،. که بی تو همان …. تویی که همیشه در قلبمی و میتپی برای عشقمان. تو در خانه … تو در قلبمی و تنها نیستی، تو مال منی و همه زندگی ام هستی… همین که … عاشقم کردی با مهــــــــر و محـــــــبت هایت، با قلب مهــــــربانت.


تقدیم به جاودانه ترین عشق
There is some love that will not … من تو را به کسی هدیه می دهم که از من عاشق تر باشد و از من برای تو مهربان تر. من تو را به …. به اندازه ی تمام آرزو هایم که تنها تویی .


عاشقانه
نمیبینم زیبایی های دنیا را آنگاه که تویی زیبایی های دنیایم! نمیشنوم صدایی را … آن عشقی که میگویند تو نیستی ، تو معنایی بالاتر از عشق داری و برای من تنها یک عشقی! ….. اگر بدانی جایگاهت کجاست، به آن اندازه که برایت میمیرم، عاشقم میمانی.


عاشقانه – فقط چند لحظه زندگی بدون عشقت…
… و خاطره ماندنی…تمام ادبیات عشق را به نگاهی میفروختم اگر خاطره رفتنی میشد و لحظه ماندن. … تویی که می دانی من چگونه عاشقت هستم٬ … بلند می شوم ، آرام چرخی میزنم و مطمئن می شوم که نیستی بعد برمی ….. گفتی مسافری و من آنقدر عاشقم که سال هاست …


لحظه ساز عاشقی
لحظه ساز عاشقی لمس میکنم بودنت را در نبودنت. … نه دلگــــــرمے به رویـــ ـایے که مــــــــن هـــــم بغضِ بارونـــم. نه امیـــــــــدے به فردایے … که هیچ … مخاطب ضربا نهای قلبم هم تویی . ….. وقتي از دوست داشتن كسی مطمئن نيستي حق نداری …. من اینقدر عاشقم.


لیاقت دلتنگیامــــــــم نداری عشقم…
سلامتی دختری که عشق میده ولی نفرت پس میگیره … LOVE NEVER DIE … تویی که هر شب آرزوی مرگ میکنی … من.. قیمه مامانمو بیشتر از پیتزایه عشقم دوس دارم. من… دلنگ که میشم نه زنگ میزنم نا پیام … دیـگه تــکراری نیستی؛ زیـــــــــــادی هستــــــــی .


عاشق کسی که عاشقم نیست…
پس از او همه جدایی هامون. … باران تویی به خاک من بزن.


… دنیای این روزای من … | روز تولد تو – blogfa
نیستی ولی یادت در قلبم پایدار خواهدماند. + نوشته شده در پنجشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۲ ساعت 23:44 توسط pure love | 24 نظر … روز تولد تو روز صدور شناسنامه عشقه ، عشق من تولدت مبارک اينم كيك تولدت گلكم. … تویی که دستمال چشم چرونی اینو اونی.


هفته اوّل دی ۱۳۸۹ – کاش می فهمیدی چقدرتنهام
من تو را میخواهم تویی که پاکی را در نگاه زیبایت میبینم … من عاشقم عاشق تو عاشق چشمهایت دل مهربانت تنهایم نگذار …. دیگر تو نیستی که چشم به زلال چشمه بدوزی.


کاش می فهمیدی چقدرتنهام
کاش می فهمیدی چقدرتنهام اینو بدون عشقم لحظه های بی تو بودن واسه من مساوی بامرگه. … برای تويی كه در عشق ، قـلبت چه بی باك است. … چرا نیستی کنار من. که این …


بهمن ۱۳۹۱ – عشق ابدی
عشق تو برای من یه معجزه بود زهـــرا جانـــــم …. حضور معطر تو، بودن، درست آن زمان که نیستی، نیستی و لحظه ها با خاطره هامان جان می گیرند. … آنگونه عاشقم که هر نفسم شعر است . ….. عشق من تویی، عشق تو منم ، عشق ما خداست ، پس به خدا خیلی دوستت دارم!


بهترین نمونه‌های متن عاشقانه زیبا | جملات عاشقانه و نوشته های …
فقط با من حرف بزن که عاشقانه صدایت را دوست دارم… … می‌توانم از نگاهت بخوانم که چقدر عاشقم هستی… … را یافته‌ام، تویی که دیگر مثل و مانندی نداری و در قلبت جز برای من، جایی …. هر وقت نیستی پیشم، دلم حسابی برات تنگ می¬شه!


دانلود فول آلبوم احسان حق شناس با متن بهترین کیفیت mp3 320
Ehsan Haghshenas – Asheghe Cheshmatam آهنگ شاد حق شناس به نام عاشق … اختیاره قلبی که وقتی نیستی بدجور میگیره … دلخوش به این آرامش بی سابقم اینجا منم که مثله مجنون عاشقم … عشق من تویی نفسم تویی اونی که میشه دل پس زد تویی.


.:: دفتر هشتم : عاشقانه های پسر ایرونی ::. – مطالب متن شعر …
. … هماهنگ شدی با دلِ عاشقم … نمیدونی حالم تو که نیستی خیلی بد میشه …. تویی چشم و چراغ من ، تویی آروم جون من


تقديم به اوني كه تنهام گذاشت
و من….. ومن آشنا با یک دنیا عشق و حسرت به او…. نامحرمم… لاک غلط گیر را برمی … از من که چیزی که میخواهند جان تورا قسم میخورند. …. من چون تويي دارم، …. ولی نیستی .


قلب من و تو
به نظر من اون عشقی که بخواد عادی بشه اصلا عشق نیست…. علیرضا تو تنها …. علیرضا یه عاشق واقعی. love. دستم رو تو دستای تو میذارم…. چه احساس خوبی دارم… دیگه تنها …. ای تویی که هر لبخندت جانی دوباره به من میبخشد و هر نگاهت دلم را آرام. می سازد و ای … چون اکنون قادر به محبت کردن به من نیستی نمی تونم دوستت داشته باشم. تو رو به …


معشوق من
معشوق من···♥ زندگی کوتاهتر از آن است که عشق ورزیدن را برای لحظه آخر بگذاریم. … به تلافی تمام روزهایی که می خواهمت و نیستی. تصاوير زيباسازی ، كد … کن لحظه هایم را … تویی که می دانی من چگونه عاشقت هستم، لمس کن این با تو نبودنها را. …… با هر تپش قلبم میگویم دوستت دارم و چشمان همیشه عاشقم در انتظار توست…. به پاکی …


ღ عشق رویایی من ღ
♥♥♥♥♥تویی آن دلیل و بهانه زندگی ام. … ما از آن عشق هایی هستیم که دو یا سه قرن یکبار اتفاق می افتد… مثل صدای ….. مــــטּـ ❤عــــــاشــقـــم❤!


مي پرستمت عشقم
دلم برای کسی تنگ است که طلوع عشق را به قلب من هدیه می دهد … دلم برای کسی …. یک لحظه نیز فکر نمیکنم که تو نیستی ، من تنها هستم و تو در کنارم نیستی ، نه ! نمیخواهم … این تویی که توانستی مرا عاشق کنی ، از عشق بالاتر ، تو مرا دیوانه خودت کردی . …. حال و هوای عجیب من ، من یک عاشقم ، این است جرم سنگین من.


عاشقانه ها… – گل سرخ
کنار تو زندگی می کنم با عشق …با عشقی که فقط تو می دانی… فقط تو …فقط و فقط تو می دانی که من عاشقانه دوستت دارم … من عاشقم …عاشق تویی که نیستی… از خیال …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر