ERNOS

من اجازه نمی دم !ما اجازه نمی دیم!

دشمن مردم – نمایشنامه ای در پنج پرده: En folkefiende
من، بالاترین رئیست؛ من هم که چیزی …


ثبت نام حدید الورود -دانشکده -استاد -اردوپیش دانشگاهی منو …
اردوپیش دانشگاهی منو یادتو می اندازد … گل این باغ مرا یاد تو می اندازد ای سراپا همه … دل من بسته به آن زلف دراز … دم !ما اجازه نمی دیم!


10 دقیقه و 38 ثانیه در این دنیای عجیب: 10 Minutes 38 …
لبهایش را چنان محکم بر هم می فشرد که تقریباً سفید شده بودند؛ ساکت و بی … همسر جوانش را گرفت و مستقیم در چشمهایش خیره شد و گفت: «این بچه را می دیم به سوزان. … من و تو دوباره بچه دار می شیم.» ((نه!)) «دلت نمی خواد بچههای بیشتری داشته باشی؟» «اجازه نمیدم اون زن بچهم رو ببره. … «منطقی رفتار نمی کنی، همهٔ ما توی یه خونه هستیم.


چرا من حق ندارم از کارت بانکی استفاده کنم! – فارس من
ما مهاجرانی هستیم که کارت آمایش داریم و سالانه مبالغ زیادی هم برای تمدید اون می پردازیم. … اما من واقعا نمی دونم چرا به ما مهاجران کارت بانکی نمی دهند؟


مهربانی خدا – مس به طلا
من همیشه اینطوری تصور می کنم: خدا مثل کسی می مونه که می خواد وارد خونه ما باشه، ما خودمون درو به روش بستیم و اجازه نمیدیم که او وارد بشه! … ما درو بستیم و اجازه نمیدیم خداوند بیاد تو! در قلب … من حالش هم ندارم، اصلاً نمی دونم نماز یعنی چی؟


گریز از مرکز
آقایوسف پرید وسط حرف م ” آگه مشکل معده داری، غلط کردی مشروب می خوری… اگه بخوای چرت … در دستشویی، مجتبا من را تنها گیر آورد و گفت ” بد نیست ما هم سفارش دادیم؟ بالاخره پولش رو حسین باید بده. گفتم بی خیال بابا. فوقاش وقتی آزاد شدیم، بهش پسی می دیم. ما که الان اجازه ی خرید نداریم. نزدیک های … من هم، بدون چشم بند، رفتم دم در.


بهمن ۱۳۸۸ – خودت باش
به خدا می گفتم زمانی مرگ مرا برسون نه …..من تنها نه ….همه ما ،که تو از ما راضی باشی طوری که موقع … مستثنا نیستیم دیگه اجازه نمی دیم کینه کسی تو دلمون باشه،اجازه نمی دیم کسی از ما نارحت بشه وتو دل …. خلاصه این احساسات ما هم دم به دقیقه یه جوریه.


روزنامه اعتماد (1393/10/18): اینم یه جور پول حلال – Magiran
من با اجازه تون اومدم برای خرید «خدمت». بفرمایید عزیزم. … ما عادت داریم همیشه خوب می دیم دست مشتری. اونوقت شما چینی اش! رو ندارین؟ نه آقا این چه حرفیه؟ جنس های ما همه درجه یکه و اکثرشون تازه از بندر اومده! … دیگه من این چیزا رو نمی دونم.


حتی از مشتی از خاک خود هم نمی گذریم – برنامه ریزان – blogfa
سلام به همه یه روز وقتی وارد دانشکده شدم هم زمان با من استاد بسیار دوست داشتنیم دکتر … ما این دانشکده رو با هزار یا علی مدد به اینجا رسوندیمش و حالا اجازه نمی دیم تربیت مدرس یا … نمی دونم این آپارتمان مال کی بوده که خریدن و به دانشکده تبدیلش کردن.


برنامۀ شمارۀ 314 گنج حضور
محرمی. می. بایدت. همچو. غواصان. دم. اندر. سینه. کش. گر. چو. دریا. همدمی. می. بایدت. از … همدم ما یعنی من و همدم. ما. )خداوند(. با هم نفس می کشیم و با هم. حرف می زنیم و این. کار …. معنای آن نیست که دیگران شما را آزار بدهند و شما فقط نگاه کنید بلکه اجازه دادن به ….. بستن یعنی بهره مند شدن، مثل اینکه کمربند می بن. دیم. می فرمای. ند: چه کسی می.


۷ نکته که باید درباره آریایی قهرمان و عرب سوسمار‌خور بدانید | …
تصویر ما از نژاد آریایی و عرب چه قدر واقعی است؟ …. اکثریت مردم ایران مسلمانند و زبان دین اسلام عربی است. …… که آن حیوان و اجدادش در انجمن های خاص آن نژاد رجیستر شده باشند یا در موارد استثنایی به شما اجازه می دهند با آزمایشات دقیق ژنتیک یا مدارک سختگیرانه دیگر … من ایرانی عارم میاد به تو بگم هم وطن، چون می دونم ذاتت ایرانی نیست.


شهریور ۱۳۸۹ – بوقکده
چند وقتیه (دو سه ماه) به محدودیت هایی فکر می کنم که دنیای امروز برای ما ساخته. … من کلا این سبکی می نویسم و اولش یک دفعه کل سوژه رو تزریق می کنم! … هست که دنیا امروزه برامون ساخته و دیگه نمی تونم و به خودمون اجازه نمی دیم که به این چیزا فکر کنیم! … ویرایش: من تو این پستم نخواستم خیلی کلی حرف بزنم؛ نمی دونم چرا اینطوری شد.


دریافت مقاله
سرباز اول دیگر پاسخی نمی دهد و می خوابد و سرباز دوم در کنار. خیابان قدم می … پیرمرد: نمی دونم دارم یا ندارم. هر چی هست … زن اول: ما اول باید از آقامون اجازه بگیریم. دختر: من نمی … ماهیگیران: ما از همین جا رأی می دیم. بیاین بالا …. سرباز دوم: پس من رای نمی دم.


بایگانی‌های چرا هر روز انجام نمیدیم؟ – یک باور
در ایده ها, توسعه فردی, چرا هر روز انجام نمیدیم؟, ساخت عادت و تازه نگه داشتن آن … شاید بگویید که قبلا این را گفتی من میگویم که احساس میکنم هنوز دیگران و خودم به این مطلب عادت نکرده ایم. من مطالب ام رو باید … یکی از مهمترین عوامل بی انگیزگی و شوق نداشتن این است که کار سایز ما نیست . چطور ؟ …. اجازه بدهید از خودم مثال بزنم . من …


دوست داشتن خود – من درمسیرتکاملم تابینهایت.مجردی
*من قبل از اینکه خسته بشم از کارهای روزانه یا مشغله های زندگی به جسم و روحم استراحت می دم و می رم به دامن طبیعت؛ چون خودم رو دوست دارم* … اگه ما خودمون رو دوست داشته باشیم اجازه نمی دیم شخصیتمون خرد بشه توسط افرادی که به ماانرژی مثبت نمی دن بلکه …


شغل مورد علاقه من چیست ؟ – سازمان بین المللی دانشگاهیان – ISIC
نمی دونم چرا برای این رشته لیسانس نداریم، حاضرم قسم بخورم که شما وقت … آیا ما به مردم، خانواده و سلامتی اهمیت می دیم ویا به موفقیت و اینجور چیزها؟ …. میکردن که من فکر میکردم: اینم دلیله اینکه نباید به یه بچه ۹ ساله اجازه بدید از …


خانواده عزیزم من یک فریلنسرم؛ اجازه دهید تا کار کنم! – …
توضیح دادن اینکه من یک فریلنسرم و در حقیقت در همین لحظه که پشت این لپ تاپ نشستم و دارم تق … می‌کنم که در سکوت محض فریاد می‌زنم: «خانواده عزیزم من یک فریلنسرم؛ اجازه دهید تا کار کنم! …. مثل مادر شما گیر نمیدم پاشو کارخونه انجام بده . ….. عزیز رو انجام دادن ، به چشم یه تحرک بخشیدن به کار بی تحرکی که انجام می دیم نگاه کنید .


محمد نوری زاد – من سعید زینالی هستم ( داستان ربودن نوری …
من سعید زینالی هستم ( داستان ربودن نوری زاد) یک: در روز روشن مرا مثل یک شکارِ از نفس … ی راننده ی 206 را گرفتند و بیرونش کشیدند که: چرا هرچی ایست می دیم وای نمی ایستی؟ … مرا برد و سوار شاسی بلند کرد و در راه دم گوشم گفت: ما از وزارتیم. … دم گوشش بود و با یکی صحبت می کرد، جلوی شاسی بلند ایستاده بود و اجازه نمی داد برود.


اجق وجق های یک زن – بی اجازه!!!!!
آقا، چنان ترس بر ما مستولی شد که من و داداشم زار زار اشک می ریختیم و هر کدوم یه … تو به من کم می شود، گویی طناب وابستگی من به تو دم به دم قطورتر می گردد و نیاز من به …. هم اصرار داشت که بار و بندیلاتونو ورندارین و ما خودمونو جا می دیم تو همین صندلی.


حاضرجوابي کردن کودکان – بیتوته
حاضر جوابي يعني اين که مدامج مامان يا بابات يا بزرگتر رو بدي و هر چي ما بگيم تو سريع يه … حالا ناراحت مي شه يا نمي شه ، من که مي دونم تلويزيون نگاه کردن براش مهم بوده . … يک روز ، بعد وقتش که شد ، قاطعانه مي ايستيد و اجازه نمي دين که تلويزيون رو …


هرمز داورپناه – Iranian Futurist
درست جلوِی پای ما ترمز کرد و داد زد:” می خواین برین فریسکو؟” جان هم فوراً …. بهروز گفت: “آره ، می دونم. …. نمی شه! من اجازه نمیدم که تو بدون من به اون جا بری. …. ما تا دو دقیقه دیگه وارد اون اتاق می شیم، کار مونو انجام می دیم و می ریم خونه.


یادداشت نویسنده صحنه باید شیب دار باشد و به رنگ مشکی …
مردها می توانند سیگار بکشند؛ و بهتر است که این گونه باشد. صحنه هر چه قدر خلوت تر، … توماس: چرا، من احساس می کنم. خوآکین: په په کدوم …. ولی بهشون اجازه نمی دیم به ما دست بزنن بدون این که… توماس: پول بدن؟ … توماس: من زن دارم. پونسیا: آره می دونم.


جنبل بی ی جادو
به من میگن دآس }کاله و شال گردن ،کمربند دوبنده شلواری .شکم بزرگ … دم سفید ما حیونا به طبیعت جون می دیم . با خوردن …. دم سفید من اجازه نمی دم داس جنگل نابود کنه .


وب نوشته‌هاي يه بچه شيعه | مذهبي – زهرا خطيب زاده – blogfa
ما هم دل داریم ولی تا وقتی خدا رو داریم هیچ وقت اجازه نمی دیم اشکمون جلوی بنده هاش جاری بشه.آخه خدا دل شکسته رو دوست داره. روزی که دلم شکسته قشنگ ترین لحظه من پیش خداست. خیلی قشنگ می …. نمی دونم چرا ولی خیلی بوی غربت میده. وقتی وارد میشی …


رو در رویی با خویشتن – Keyvan Fathi Rezaei
اولین خوانش گر، خود از همه جزییات آن با خبر می باشد و اجازه می دهد تمام رویداد ها پیش از … می کند. تکرر دائما در کمین ما نشسته است تا ما را از دست یابی به ایده. ای ….. نمی دونم، حاال این واقعیت یا مرض پیدا کردن پاسخه ولی اونی که سه متر با من فاصله …. همچین ذهنیت هاییه، آدم های دین داری که قبول ندارن حرف های یه خداناباور رو بشنون، دنیای.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر