ERNOS

مراقب باشید مسئولانبزرگوار مردم از انقلاب و اسلام و رهبری هیچ مشکلی ندارند

بيانات مقام معظم رهبري در ديدار اقشار مختلف مردم به مناسبت …
اگر شما با هم‌ باشيد و با هم‌ دعوا نكنيد و نيروي‌ خود را كه‌ عنصر عظيمي‌ … از وقتي‌ كه‌ انقلاب‌ اسلامي‌ پيروز شد، مستكبران‌ عالم‌ فهميدند كه‌ اگر اين‌ … آنها با هم‌ مهربانند و مشكلي‌ هم‌ ندارند . … همه‌ مخصوصا كساني‌ كه‌ زبان‌ و حنجره‌شان‌ براي‌ گفتن‌ و حرف‌ زدن‌ باز است‌ مراقب‌ باشند با هيچ‌ حركت‌ و اشاره‌يي‌، موجب‌ اختلاف‌ بين‌ مردم‌ نشوند.


سید علی خمینی: جمهوری اسلامی به ما اجازه نمی دهد که در مقابل …
شهدا از ما و مسئولین ما می خواهند که مراقب باشید نسبت به این امانت کوتاهی نکنید. … مسئولیت پیدا می کنند وظیفه هایی هم دارند و ما مردم باید مراقب باشیم؛ چون نظام جمهوری اسلامی است در اختیار … من بارها گفته ام که اسلام با ثروت مشکلی ندارد. … چه کار کرده ایم که دست اینها که به تعبیر رهبر معظم انقلاب به اژدهای هفت سر می ماند، قطع شود؟


سیدعلی خمینی: کنار نظام بودن به این نیست که همیشه از همه …
شهدا از ما و مسئولین ما می خواهند که مراقب باشید نسبت به این امانت کوتاهی نکنید. … کسانی که مسئولیت پیدا می کنند وظیفه هایی هم دارند و ما مردم باید مراقب باشیم؛ چون نظام جمهوری اسلامی … من بارها گفته ام که اسلام با ثروت مشکلی ندارد. … رهبری بزرگوار انقلاب به عنوان یک مطالبه ملی و عمیق از همه ما می خواهند که در مقابل فساد بایستیم.


پنجره – Telegram
بنا براین هیچ انتظاری نیست که کشورهای دنیا – حتی کشورهای دوست و همپیمان … گروه مجاهدین خلق – که روزی در انقلاب همراه ملت ایران بودند – پس از انقلاب به …. سخت و قالبی بودن، کار فهمیدن و درک کردن دیگران را برای افراد، مشکل می کند و … مردم را از گرایش به رسانه های خارجی برحذر می دارند و آن ها را به رسانه های داخلی توجه می دهند.


راهکار زنانه ایندیپندت برای مقابله با اسلام – جهان نیوز | خبر …
مشکل ما در تحلیل رفتاری از جنس مشکل نظام سرمایه داری نیست، چون جنس علم اقتصاد، … به شدت فعال است، مراقب باشید تلاش مأیوسانه و نفوذ دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد. این توصیه روز گذشته رهبر معظم انقلاب به جوانان است تا تحت تأثیر ویروس … وجود ندارد، ولی مردم ایران قرائتی از اسلام را در انقلاب برگزیدند که نماد آن …


راهکار ایندیپندت برای مقابله با اسلام! + عکس – بهداشت نیوز …
راهکار ایندیپندت برای مقابله با اسلام! … به قولش عمل نکرد و مزخرفی را چاپ کرد که هیچ شباهتی به گفته های من ندارد. … شهید آیت الله مدنی ذوب در اسلام و انقلاب بود … ارشد مطالعات منطقه در سرمقاله امروز روزنامه مردم سالاری نوشت؛ نظام بین الملل متشکل از واحدهایی …. به شدت فعال است، مراقب باشید تلاش مأیوسانه و نفوذ دشمن در فضای عمومی …


پایگاه خبری نامه نیوز – شبکه اطلاع رسانی راه دانا
نماز دشمن شکن جمعه امروز با حضور پرشور مردم خداجو و آحاد مختلف جامعه در … دانست و تصریح کرد: نگاه رهبر معظّم انقلاب در چلّه دوم انقلاب به جوانانی است که حضرت یوسف …. مردم برای دفاع از نظام و انقلاب اسلام تا پای جان ایثار و از خود گذشتگی داشته و دارند. … اقا فرمودند که مذاکره با امریکا سم است چرا مذاکرات سم است زیرا هیچ مشکلی را حل …


ضرورت آموزش سواد رسانه ای به اهالی رسانه – موسسه صراط مبین
بنابراین در دنیا نمونه و الگوی واحد آموزش سواد رسانه‌ای وجود ندارد و همه جا این دغدغه را … لذا در فضای فرهنگی ایرانیان، مردم احساس کردند که بسیاری از ناداشته‌های سابق آنها به …. کند و در مقابل مراقب باشد که جامعه به مفاسد و موانع و معضلات رسانه‌ها آغشته نشود. ….. آن‌ها به اسلام و نظام و انقلاب برای مسئولین مسجل شده است و آن‌ها را پذیرفته اند.


ضرورت آموزش سواد رسانه ای به اهالی رسانه – موسسه صراط مبین
بنابراین در دنیا نمونه و الگوی واحد آموزش سواد رسانه‌ای وجود ندارد و همه جا این دغدغه را … لذا در فضای فرهنگی ایرانیان، مردم احساس کردند که بسیاری از ناداشته‌های سابق آنها به …. کند و در مقابل مراقب باشد که جامعه به مفاسد و موانع و معضلات رسانه‌ها آغشته نشود. ….. آن‌ها به اسلام و نظام و انقلاب برای مسئولین مسجل شده است و آن‌ها را پذیرفته اند.


اخبار دفتر امام جمعه – ستاد اقامه نماز جمعه شهریار
امام جمعه شهریار با اشاره به ضرورت مقاومت در برابر دشمنان انقلاب اسلامی گفت: نماز عید …. خوش زبانم، به تعبیر امروزی مراقب نفوذی ها هستم، که مراقب باشید بین شما نفوذ … کرد به گفته مقام معظم رهبری مسلح کردن مردم فلسطین،آنها دارند رژیم صهیونیستی را … خطبه های نماز جمعه 27 اردیبهشت 1398 شهرستان شهریار*مسئولان بزرگوار در …


انسان_سازی Photos & Videos
مردم ! دنیا گولتان نزند ؛ که هر کس به او اعتماد کند ، ناامیدش سازد ؛ و هر کس به او …. اگر با آدم های غرغرو همنشین باشید عیب جو و غرغرو می شوید و آن را طبیعی می دانید. … آمدن با یکایک اعضای خانواده هیچ روش قطعی و مصون از خطائی وجود ندارد بسیاری از ما ….. مقدس، دانشمندی فرزانه، معلمی فداکار، عارفی مبارز و سردار رشید سپاه اسلام است.


برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر