ERNOS

فقط این روز لعنتی رو تمومش کن

تمومش کن این بازیه کثیفو لعنتی | طرفداری
تمومش کن این بازیه کثیفو لعنتی · تصویر m g m g حدود یک سال قبل مشاهده پروفایل. 534 مشاهده / 2 دیدگاه. این مطلب توسط کاربران طرفداری …


پست 12574 کانال تلگرام پیک داستان – جادوبی
خیلی بی غیرتم که تو رو رسوندم، نه؟ گیسو فقط تمومش کن این روزهای لعنتی رو.


آقا نگام کن – blogfa
بسه دیگه تمومش کن این بازی لعنتی رو … چشمتون روز بد نبینه باد زد کل دودمانم به باد رفت … فقط نگید که شمام به امید مسخره بازی کردن و خندیدن میرفتید مدرسه!


خستــــــه از همــه چــی
تو ای لعنتی…تمام عشق منی. …. ﺩﯾﮕﻪ ﺍصلا ﺩﻟﺖ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺩ ﯾﻪ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﺕ ﺭﻭ ﺻﺮﻑ ﺍﯾﻦ ﮐﻨﯽ ﮐﻪ ﻣﺘﻘﺎﻋﺪﺵ ﮐﻨﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺶ ﺩﺍﺭﯼ ﯾﺎ ﻧﻪ ! ﮔﻮﺷﯿﺘﻮ ﻣﯿﻨﺪﺍﺯﯼ ﯾﻪ ﮔﻮﺷﻪ ﻭ ﺑﻪ ….. نفر رو دوست داشت و در یک روز فقط یک روز میشه عاشق شد ولی. یک عمر طول ….. همين جا تمومش می کنم. واسه مردن ديگه از …


من یه بازیچه بودم
برای لاغر شدن فقط باید بازیچه بشی…اونوقت مفت لاغر … آن روز جاى من خوب است و حال تو خراب و به گمانم آن روز … خدایا تا کی میخوای کش بدی این وضع رو؟؟؟؟؟؟تمومش کن…… خسته شدم از تک تک روزام. … این دردیه که اونه لعنتی برام گذاشت… کاش خدا منو …


حرفای من لعنتی! – blogfa
سال بعد. سال سکوت. سال بی تفاوتی. سال من !! سالی که فقط به خودم اهمیت می دم نه هیچ کس دیگه … داشتم رو خودم کار میکردم ازش متنفر نباشم. دلم بارش …. تمومش کن . … شب روز…..روز شب !! لعنت به این شب و روزای لعنتی. مشکل ….ضعف….دل کندن.


آنسوی تنهایی
فقط تو. مهم نیست که کامنت بذاری. برای من مهم اینه که ،بفهمی و بدونی ..برای ِ “تـــو” … آنقدر که یکی از این شبهای لعنتی. … ولی این رو بدان یک روز میرسد که یک ملافه سفید به تمام این نامردیها پایان میدهد آن روز دیر نیست … تمومش کن بیا از هم جدا شیم.


دل نوشت – پفک و باباش
منِ لعنتی برای این که تو رو ، نزدیک ترین آدمِ زندگیم رو بشناسم . … به خاطر همه اون چیزهایی که فقط من می دونم و همه اون چیزهایی که وجود دارن و فقط من می دونم که … + بلند میشم قرص میخورم ، ول کن ، یه روز دور همیم ، بذار خوش باشن . … چرا تمومش نمیکنی ؟


مهر ۱۳۹۵ – دلنوشته های سیا سیگاری
امروز روز خیلی سختی رو گذروندم. … بقرآنت قسم این غصه های لعنتی فقط از پا درم میارن و بس. … خودت کوه شن سر راهم و نتونم عقده ی دلمو با نگاه به چشمای معدن آرامشت خالی کنم رو کجای این دل لعنتی جا بدم؟…دیشب ….. میتونی بمونی میتونی تمومش کنی.


INCuRABLE – تصویر ماه – Wattpad
“لیام لطفا تمومش کن این مسخره بازی رو” “چی رو … ما فقط میترسیم بلایی سرت بیاد لعنتی. … و من به یاد میارم که یه روز از این خونه صدای خنده های یه پسر شرقی میومد.


۱۰ راهکار ساده برای فراموش کردن کسی که عاشقش بودیم – فردا
هر چیز و هر جا و هر کسی توی این دنیا شما را یاد او می‌اندازد؟ … شما فقط می‌تواند نقش کسی را در ذهن و زندگی‌تان کمرنگ کنید. … موسیقی را فراموش نکنید: همان‌قدر که شنیدن آهنگ‌های غمگین و عاشقانه در این روزهای بعد از … ببخشید: انگلیسی‌ها عبارتی دارند که می‌گوید «ببخش و فراموش کن» یا …… چرا فراموشم نمیشی لعنتی.


آذر ۱۳۹۴ – برای روزی که دیگر باهم نیستیم
تو از خودت دفاع کردی، گفتی من فقط تو رو دوست دارم. … میدیدم چقدر ماهرانه خرید خونه ات رو میکنی و چقدر از این کار لذت میبری عاشقتم لعنتی. … در گوشت گفتم دلم میخواد یه روز بیای پیشم و موهامو بزنی کنار و یه زنجیر …. تمومش کنیم همه ماجراها رو.


پاییز آغاز سفر بود
این روز ها تلخ و طولانیست، هر بار که کلید میندازم و در خونه رو باز میکنم ته دلم تیر … از اتفاق ها و لحظه های این روز ها دلم میخواد فرار کنم ولی مگه میشه این مغز لعنتی رو … و فقط دارم سعی میکنم تمومش نکنم،طاقت درد به این بزرگی رو ندارم،من کوچیک تر …


فقط عاشقا بیان تو | حرفهای درگوشی با خدا
قیامتو برپا کن تمومش کن بره دیگه .. همه خسته … کاش میشد این قلب لعنتی رو از حرکت نگهش دارم … ولی . … خدا دلت میاد بنده هاتو تو این حال و روز ببینی اخه ؟ خدایا .


عشق لعنتی
عشق لعنتی لعنت به عشق. … خدیا اگر بخواهم از حال و روز خویش بگویم ، باید در انتظار باران اشکهایت باشم ،. تا بدانی عشقی که آفریده ای و … این روزها انگار روی این حجم گرد بزرگ، حتی یک نقطه هم نیست که برای من ساخته شده باشد. … فقط یک لحظه باورکن,که من عاشقت هستم! تورامیبینم انگار … تمومش کن دروغاتو,خودم دیدم توروبااون!


๑ ๑ عاشق سنگ دل ๑ ๑
اين مانيتور لعنتي هم که هميشه صفحش آب بازي ميکنه . … که چرا اون روز لب رودخونه نتوستم حرفم رو بهت بزنم . … اون چيزي رو که دوست دارم فقط به خودت بگم و تو نوشته هام گم کنم تا کسي نبينه. …. در بيارم اما ديگه تمومش ميکنم .


خدایا تمومش کن…تو رو خداااااااااا – روزهای یک اسفندی – blogfa
یه اسفندی که میخواد شروع کنه. … تو این زندگی لعنتی رو تمومش کن منم این فکر و خیال ها و کابوس های شبانه روزیم. … فقط اینو در برم.خیلی خسته …


“روزهـــــــــــــــــــــــاي سـوختـه” | بهمن ۱۳۹۱
يك سال و هشت ماه و 29 روز و ديگر هــــــيچ ….”اين بار … “فقط” من … همه به عشق آسمان و زمین می اندیشند … اما فقط من میدانم : زمین و آسمان موازی هم اند . …. پس منم باید تمومش کنم … امشب این سیمکارت لعنتی رو درمیارم .


دانلود آهنگ جدید شاهین رشیدی به نام شب لعنتی – پردیس موزیک
واسه یادگاری آخر شده پیانو بزن من فقط گوش کنم. پیانو بزن شاید آروم بشم رها شم از این حس دلواپسی. همین کافیه که بدونی یه روز یه جایی دوباره به من میرسی … داری میری این خونه یخ میزنه با خنده برو خونه رو ترک کن … به خیر بگذره این شب لعنتی … دانلود ریمیکس آهنگ رضا بهرام مو به مو · دانلود آهنگ شهاب مظفری تمومش …


ღ عشق اول ღ | اردیبهشت ۱۳۹۲
چی میشه یه روز زنگ بزنی و بدونه هیچ حرفو گلایه ای فقط بهم بگی: دلتنگت بودم. … راحتم کن. تمومش کن این عذابه لعنتیو. + نوشته شده در دوشنبه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت 0:52 توسط حسین&نیوشا | نظر بدهيد …. دیگه چشام این دنیای لعنتی رو نبینه


کلیپ انگیزشی – یک حس خوب
چی تو رو به اینجا کشونده و باعث شده از زمان و پولت هزینه کنی؟ … این ترس به تنهایی تورو فلج میکنه و امروز فقط میخوام ازت اینو بپرسم که… … این مهمه که تو چطور قراره تمومش کنی! ….. ما باید سدها و محدودیت هارو بشکنیم و از این اتاقک لعنتی خارج بشیم! … تو باید روز به روز بدستش بیاری و وقتی به آخر روز رسیدی به خودت بگی :.


هفته دوم اردیبهشت ۱۳۹۷ – alone
خداجونم تمومش کن این درد لعنتی رو به خودت قسم طاقت ندارم . … میدونم درد آدما فقط عشق و عاشقی نیست آدما بی نهایت درد دارن که قابل شمارش نیست ولی مهم ترین و زیبا …


بوف بینا
به قول مامان کاش اون روز برسه که من این موضوع رو تمومش کنم !!! اما لعنتی تموم نمی شه چسبیده به دلم و زخمش کرده تیکه تیکه شده قلبم از دردش … باز موقع … می خوام تا وقتی که یکم بزرگتر می شه من و پدرش فقط به هم لبخند بزنیم از مهر به هم … همین و بس …


خدایا توروخدا این زندگی لعنتی رو تمومش کن… – ویسگون
خدایا چون ماهیان که از عمق و وسعت دریا بی خبرند عظمت و ژرفای تورا نمیشناسم فقط میدانم که معبود این دل خسته هستی و اگر دیده از من برگیری خواهم مرد.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر