ERNOS

صحبتهای کوبنده استاد زرشناس نسبت به وضعیت کتابهای درسی

صحبتهای کوبنده استاد زرشناس نسبت به وضعیت کتابهای …
کتابهای درسی تاریخی در کشورمان جعل و دستکاری شده اند ….


سر و کله استاد جرزنی هم پیدا شد – آپارات
انتقاد از وضعیت کتاب …


صحبتهای کوبنده استاد زرشناس نسبت به وضعیت کتابهای …
کتابهای درسی تاریخی در کشورمان جعل و دستکاری شده اند …. صحبتهای کوبنده استاد زرشناس نسبت به وضعیت کتابهای درسی.


کار از روزنه های نفوذ گذشته است؛ اتوبان های نفوذ با کمک …
در اینجاست که مقام معظم رهبری مکررا نسبت به تهاجم فرهنگی و تجمل‌گرایی مسئولین هشدار می دهند. … با توجه به صحبتهای بی پرده و صریح استاد شهریار زرشناس که پرده از … در هر مقطع با توجه به شرایط، وضعیت و توازن قوا استراتژی و تاکتیک ….. کتاب های درسی دانشجویان ما در علوم انسانی متعلق به جریان نفوذ است!


سرپرست «سمت» پاسخی به نقدهای زرشناس نداد + فیلم …
شهریار زرشناس در نقد عملکرد «سمت» گفت: گفتار انقلابی در برخی تولیدات این … انتظار ما از سمت این بود که در نگارش کتب درسی با یک رویکرد نقادانه و … همچنین با بیش از ۱۶۰۰ استاد فرهیخته دانشگاهی ارتباط دانشگاهی داریم. … و هستیم و امیدواریم این وضعیت باقوت ادامه پیدا کند و به نیاز دانشگاه‌ها پاسخ دهیم.


رانندگی بلد نیستم/ موبایل ندارم/ ۱۵۰۰۰ عنوان کتاب دارم/ …
خبرگزاری فارس: «شهریار زرشناس» منتقد روشنفکری و عضو هیأت علمی … یکی از آنها فوق تخصص رادیولوژی مغز و استاد دانشگاه استنفورد هست و دیگری فوق … از برخی نقدهایی که اساتید یوگسلاوی نسبت به کانت داشتند استفاده کردم اما نوعاً در ….. از آثار خود علمای علوم اجتماعی را به عنوان کتاب‌های درسی ارائه می‌دادند.


فلسفه – جامعه خبر
هنوز متفکران غربی و محصلان و استادان فلسفه به فارابی می گویند الفارابی. …. حملات نظامی در هم کوبنده ترکان آسیای میانه مانند سلجوقی‌ها و غزنوی‌ها، جایی برای عقلانیت باقی ….. شهریار زرشناس: کتاب ادبیات درسی ترویج روشنفکران سکولار است …. انقلاب نسبت به تحول در این عرصه، همچنان علوم انسانی در ایران وضعیت اسف باری دارد.


سروش اهل تعمق فلسفي نبود/از اوايل سال‌هاي دهه 40 به غرب‌زدگي …
اولين كتاب غير درسي هم نمايشنامه‌اي بود كه آن را مرحوم محمدرضا جلالي …. در گير و دار همين صحبت كردن‌ها بود كه از علاقه من به دكتر مصدق خبردار شد. …. مرحوم آقاي خاتمي كه در درس اخلاق نظري استاد بود بسيار متواضع بود و علاوه بر …. احتمالا دكتر نصر نيز در برانگيختگي جنابعالي نسبت به فلسفه اسلامي سهمي داشتند.


جایگاه شاهنامه نزد مردم در دهۀ شصت خورشیدی – فرهنگ و ادبیات عامه
نظر رضاشاه، پیوند شاه و مشاورانش با شاهنامه و فردوسی نیز در روی آوردن به این اثر … و جایگاهی تازه یافت، ابیاتی از آن گزینش و در کتاب های درسی منتشر شد و … همچنین مقررات جدیدی برای نقل شاهنامه در قهوه خانه ها وضع شد؛ …. بسیاری از استادان دانشگاه. به … گرچه از یک سو سبب شد گروهی از انقلابیون، در دهه نخست پس از انقلاب نسبت.


فیلم: سخنان کوبنده استاد زرشناس درباره نفوذ غرب گرایان به …


به نام خداوند جان آفرین حکیم سخن در زبان آفرین – دوفصلنامه …
الف: ارجاع به کتاب: نام خانوادگی، نام نویسنده. ….. شـده و بر ویرانی و وضع فالکـت بار ایران و از دسـت رفتن آن همـه شوکت و عظـمت …. این وطن را به تعبیر استاد شفیعی کدکنی، در شکل موجود اسالمی و حتی شیعی آن …. گذشته ایران داشت به علت همان شیفتگی عاطفی ای که نسبت به گذشته ایران در او بود. …… چاپ و نشر کتابهای درسی.


شناخت استعمار – قائمیه
از آن جا که این کتاب، به عنوان منبع درسی به رشته تحریر در آمده است، در آغاز فصل …. و نگه داشتن آنان در وضعیتی عقب مانده می باشد; استعمارگران به بهانه آباد کردن، وارد …… مبلغان مسیحی از این که می بینند نتیجه کارشان نسبت به مسلمانان ضعیف است …. با آنها صحبت کرده اند، روحیات آنها را مطالعه کرده اند که ببینند اینها هر کدام را.


Untitled – جشنواره نقد کتاب
ﺍﻟﺰﻫﺮﺍ)؛ ﺯﻫﺮﻩ ﺯﺭﺷﻨﺎﺱ، (ﺍﺳﺘﺎﺩ ﭘﮋﻭﻫﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮﻡ ﺍﻧﺴﺎﻧﻲ ﻭ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺕ ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ)؛ ﻓﺮﺯﺍﻥ ﺳﺠﻮﺩﻱ، (ﺩﺍﻧﺸﻴﺎﺭ. ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻫﻨﺮ، ﺩﺍﻧﺸﻜﺪﺓ … ﺑﺎﺯﻧﮕﺮﻱ ﻭ ﺗﺤﻠﻴﻞ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻧﻘﺪ ﺍﺩﺑﻲ ﺩﺭ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﭘﺮﺩﺍﺧﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ؛ ﺍﻣﺎ ﺍﺯ ﻣﻴﺎﻥ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺑﻪ ﺳﻴﺼﺪ ﻣﻘﺎﻟﺔ. ﺭﺳﻴﺪﻩ ﺑﻪ ﺩﺑﻴﺮﺧﺎﻧﺔ …… Grondin, ) ﺳﺮﻣﺸﻖ‌ﻫﺎﻱ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﻧﻈﺮﻳﻪ ﻭ ﻋﻤﻞ ﺩﺭ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻭ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﺁﻭﺭﺩ.» ….. ﺗﻄﺒﻴﻘﻲ ﺭﺍ ﺑﻨﻴﺎﻥ ﮔﺬﺍﺭﺩ؛ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺑﺮﺍﻱ ﻧﺨﺴﺘﻴﻦ ﺑﺎﺭ ﻓﻠﺴﻔﺔ ﺭﻣـﺎﻥ ﺭﺍ ﺑـﻪ‌ﻋﻨـﻮﺍﻥ ﻭ …


مجموعه مقالات همايش امام جعفرصادق(ع) – دانشگاه آزاد اسلامی واحد …
می گوید: من در مســجد کوفه نهصد اســتاد حدیث را دیدم که از مام صادق نقل حدیث … شــاگرد آن حضرت بود، کتابی در هــزار ورق از تعلیمات جعفر بن محمد تالیف کرد که … با وی به مناظره بپردازند و هر سه با دالیل قاطع و منطق کوبنده شامی را محکوم ساختند. …. همواره شــاهد این بودیم که این امام رئوف نســبت به شــاگردان خویش در زمینه تعلیم.


کتـاب
سـال 1347، در محضـر اسـتادان بـزرگ حـوزه مشـهد ادامـه دادنـد؛ به ویـژه. آیــت اهلل میالنــی. ….. اسـالم سـتیزنده بـا فرعون هـا و قارون هـا و خالصـه، اسـالم کوبنـده جبـاران … بـرای تهاجـم و ضربـه زدن و توطئـه و بدخواهـی نسـبت به جمهـوری اسـالمی ….. ملــت ایــران اســت و هــم روز وصــال حضــرت امــام بــه لقــاءاهلل صحبــت …… اصالح حوزه ها و متون درسی.


دانلود روزنامه – پیشخوان
مراسم رونمایی از سامانه جامع گمرک نسبت به عدم اتصال سازمان گمرک. به سامانه …. تمام اینها، مراجعه به وضعیت امروز سالمندان در …… فعالیت می کرده و اوج آن در ماجرای تشییع استاد نجات …… صحبت هایشان از نحوه آموزش و کتاب های کمک درسی …… و شهریار زرشناس اشاره کرد. …. بسیاری از متولدین دهه ۶۰ سخنرانی های کوبنده.


برگه 9 – ماهنامه عقیدتی ، فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی – پاسدار …
درضمن درسی است برای کسانیکه لایق اشتغال و اداره پست و مسئولیتی ….. (رئیس حوزه علمیه المنتظر پاکستان) “مردم بنگلادش نسبت به انقلاب اسلامی واقعی در …. گرچه محقق حلی استاد بزرگ فقه واصول است ولی شخصیت علمی اومنحصردراین دو علم نیست. …… بانقل جملاتی چند از صفحات آخر کتاب ولایت فقیه صحبت درباره کتابهای امام …


سید محمد تیجانی سماوی تونسی – پاتوق کتاب فردا
در سال 1936 میلادی در خانواده‌ای سرشناس و مذهبی دیده به جهان گشود. تحصیلات …


سیاسی – قرارگــــ۲۷ــــاه
حجت الاسلام والمسلمین مومنی(خطیب توانمند و استاد حوزه های علیمه) ….. حجم عظیمی از کتابا روبرو میشه و باید خط به خط سي تا چهل كتاب درسي را مطالعه کنه.


#استاد_زرشناس Instagram posts (photos and videos) – …
⚀سخنان کوبنده #استاد_زرشناس استاد دانشگاه، کسی که #تاریخ را به واقعیاتش …. و خواستن که محتوای علوم انسانی که بخش مهم آن شامل کتب درسی میشه در راستای … باعث افتخار من بود که امروز با استاد زرشناس عزیز،متفکر ارجمند، دیداری کوتاه داشتم. …. در این کتاب به‌ اجمال به توصیف و تعریف نیهیلیسم و ابسوردیته و بیان نسبت …


باروت خیس – مستضعفین
پایگاه ویدئویی مستضعفین تی وی مرجع ویدئوی گفتمان انقلاب اسلامی است که بر طبق نظام فکری امام خمینی و امام خامنه ای به تولید و انتشار کلیپ می پردازد.


اژدهای جوان – جکی چان – دوبله فارسی – سی کلیپ
تاریخی جعلی.


۱۳۹۲/۰۳/۱ – ۱۳۹۲/۰۳/۳۱ – هفته نامه بین المللی آذرایران(چهارزبانه)
استاد اخلاق حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه احکام شرعی بر اساس …. آیا می دانید توجه به كتاب مخلوق بیش از كتاب خالق است؟ 28. … آموزش پرورش و دانشگاه تفسیر آیاتی را كه هر روز با آن سر و كار داریم در متون كتاب درسی تزریق كنند. 6. …… نسبت به وضعیت جدید منطقه و قدرت گرفتن مجدد محور مقاومت به رهبری ایران است.


Untitled
مراسم رونمایی از سامانه جامع گمرک نسبت به عدم اتصال سازمان گمرک. به سامانه …. تمام اینها، مراجعه به وضعیت امروز سالمندان در …… میرزامحمد اشکذری فرزند استاد حسین خواسته: اثبات وقوع بيع + الزام به تنظیم سند ….. صحبت هایشان از نحوه آموزش و کتاب های کمک درسی …… بسیاری از متولدین دهه ۶۰ سخنرانی های کوبنده.


#استاد_دانشگاه Instagram Photos & Videos | Picnoon
بعد از انقلاب، با مرکز دائرةالمعارف اسلامی مشارکت کرد و ۶۵۰۰ کتاب و مجله را به … چه درسی؟..#دانشگاهی#کنکوری#استاد#امتحان stnemom.tneduts #دانشجو #دانشگاه …. #استاد_عبدالله_انوار #زرشناس #دینانی#استاد_دانشگاه #عبدالکریم_سروش …. وقتی به مدرسه رفتم آنجا درباره #مسیحیت یاد گرفتم و نسبت به آن شناخت پیدا کردم.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر