ERNOS

سناریوی جدید خبر گزاری فارس : ارتباط سعید ملایی و نتانیاهو

آقای پرحاشیه، راهی فرانکفورت شد/ منصوری راه ملایی را در …
به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات جهانی جودو در حالی طی چند روز گذشته به … رئیس جهانی جودو در مصاحبه‌ای که انجام داده بود، مدعی شد سعید ملایی از … متأسفانه حالا این طور به نظر می‌رسد که سناریوی از پیش نوشته شده سعید ملایی با مهاجرت محمد … و لحظه به لحظه با او در ارتباط بوده و حتی از زمان خوابیدن، خوردن غذا و .


خبرگزاری فارس ادعا کرد: نقش زنِ سعید ملایی در سناریو …
خبرگزاری فارس در گزارشی ضمن انتقاد به سعید مولایی نوشت که مادر … قطعا سعید ملایی بدون اطلاع وارد یک بازی سیاسی کثیف شده و راه را برای نتانیاهو … که سرانجام ارتباط “سپاستین” با ملایی به ازدواج “فابین” و ملایی ختم می‌شود و قهرمان جودوی ایران وارد زندگی جدید و پرحاشیه‌ای می‌شود، آن‌هم با این روند پرسرعت!


بنا: ماجرای ملایی یک سناریوی بین‌المللی بود/ ویزر علیه …
بنا: ماجرای ملایی یک سناریوی بین‌المللی بود/ ویزر علیه جودوی ایران شیطنت می‌کند … به گزارش خبرگزاری فارس، خبر پناهندگی و یا تقاضای مهاجرت سعید ملایی … این موضوع سرآغاز حاشیه جدید برای جودوی ایران بود و حالا رئیس فدراسیون … اخبار و اطلاعات موجود بیانگر رابطه بسیار قوی نتانیاهو نخست وزیر رژیم …


سرمربی مستعفی تیم ملی جودو، به ملایی پیوست! – تابناک …
اخبار موثق می رسد که محمد منصوری در آلمان کنار سعید ملایی است و به نظر … در توکیو حضور داشته، به صورت مداوم و لحظه به لحظه با او در ارتباط بوده. … ماریو ویزر رئیس فدراسیون جهانی جودو که خبرگزاری فارس نوشته است … نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دارد، از این شکست ملایی بهره برداری سیاسی کرد.


کانال خبرگزاری بین المللی قدس – Telegram
حساب توئیتری و اینستاگرامی خبرگزاری قدس تعلیق شد ⭕️ در پی تعلیق …. بدعت خطرناک سعید ملائی؛ عادی سازی با رژیم اسرائیل با فرمولIOC (یادداشت)


برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر