ERNOS

زنگ آغاز برداشت زرشک در خراسان جنوبی به صدا درآمد

برداشت زرشک در خراسان جنوبی – ایرنا
برداشت زرشک از سطح مزارع زیرکشت این محصول در روستاها و مناطق مختلف خراسان جنوبی آغاز شده است. زرشک یکی از محصولات …


آغاز برداشت زرشک در خراسان جنوبی – خبرگزاری صدا و سیما
برداشت زرشک از 15 هزار و 563 هکتار از باغ های خراسان جنوبی آغاز شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی ، رضایی مدیرباغبانی …


برداشت زرشک نوبرانه در خراسان جنوبی به‌روایت تصویر- …
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، زرشک یکی از محصولات استراتژیک استان خراسان جنوبی است که این روزها برداشت آن در استان آغاز شده است.


برداشت زرشک از باغات خراسان جنوبی آغاز شد- اخبار استانها …
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، رضایی گزیک ظهر امروز در بازدید از باغات این محصول در استان اظهار داشت: 15 هزار و 13 هکتار از باغ‌های استان …


برداشت زرشک در خراسان جنوبی – صدا و سیمای خراسان جنوبی
این روزها کشاورزان خراسان جنوبی در حال برداشت زرشک از 15 هزار و 563 هکتار باغ خود … خبرنگارمان خانم شریفی به یکی از باغ های خراسان جنوبی در روستای مهمویی … عسل های زرشک و عناب خراسان جنوبی در راه بازار · آغاز برداشت زرشک در خراسان جنوبی.


جدیدترین خبرهای شهرستان بیرجند | خبر فارسی
تیم مچ اندازی کویر تایر بیرجند به عنوان نماینده خراسان جنوبی به رقابتهای سراسری … به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند ، بیش از 98 درصد زرشک ایران در خراسان … آیین بازگشایی مدارس امید آینده موسوم به زنگ امید آینده صبح روز دوشنبه (اول ….. برداشت طلای سفید در خراسان جنوبی آغاز شد/ پیش بینی برداشت 16 هزار تن پنبه.


زنگ مرگ زرشک
خراسان جنوبی با 14 هزار و 228 هکتار باغ زرشک و تولید ساالنه 14 هزارو. 999 تن، 98درصد زرشک … مواد غذایی و همچنین شیوه نادرست در برداشت یا همان برداشت با چوب که. باعث وارد آمدن … جهاد کشاورزی یعنی زنگ مرگ زرشک در استان به صدا در آمده است. گفت وگو ….. نیست ولی مالیات بر درآمد نه مالیات بر فروش، بنابراین نباید در این گونه.


خراسان جنوبی » رویداد ایران | Ruydadiran
طرح آزادسازی 440 هزار هکتار از مراتع خراسان جنوبی برای چرای دام آغاز شد. … خراسان جنوبی| فاز دوم آتش‌نشانی بیرجند در نیمه دوم سال به بهره‌برداری می‌رسد … این روزها فصل برداشت زرشک در خراسان جنوبی است که قیمت در بازار بیرجند از کیلویی ۷۸ هزار …. شدزنگ عاطفه ها در مدارس استان کرمانشاه به صدا درآمدماجرای ابتلا به “ویروس ایدز” در …


بیش از ۱۵ هزار از باغ‌های استان خراسان جنوبی زیر کشت زرشک است
برداشت زرشک نوبرانه در خراسان جنوبی … زنگ خطر کاهش شدید تولید گندم و سیب زمینی به صدا درآمد! … از سفر به غار جهنم تا گذر به سرزمین سیاه.


دیار همت و صمیمیت ( روستای خشک )
روستای خشک در فاصله 90 کیلو متری شمال شرقی بیرجند،45 کیلو متری جنوب شرقی قاین و 33 کیلو متری …. زنگ آغاز برداشت زرشک در خراسان جنوبی به صدا درآمد.


زنگ مرگ زرشک – پارس نیوز
خراسان جنوبي با 14 هزار و 228 هکتار باغ زرشک و توليد سالانه 14 هزارو 999 تن، … اولين توليد کننده هم نباشيم چون مرگ زنگ زرشک در استان به صدا درآمده است . … برداشت يا همان برداشت با چوب که باعث وارد آمدن صدمات فراوان به درخت مي شود، … و هيچ کس از پرداخت ماليات واقعي گله مند نيست ولي ماليات بر درآمد نه ماليات …


ایمن سازی2۳ نقطه پرتصادف خراسان جنوبی با تخصیص …
اختراع دستگاه مکانیزه. دان کن زرشک در بیرجند … مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی با اشاره به …. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در این. شهرها جمعی از ….. برداشت ناب ترین محصول خدادادی آغاز می شود،. محصولی که …… شد و زنگ اتوبوس را زد .اتوبوس ….. می توانند با برداشت گل محمدی از یک هکتار، درآمد ۳۰.


بریده جراید و روزنامه – سازمان حفظ نباتات
Ÿآغاز برداشت لیمو لیسبون از بیش از ۲ هزار هکتار باغات شهرستان رودان … Ÿ نایب رئیس شورای ملی زعفران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:آغاز برداشت نوبرانه زعفران … Ÿ زنگ خطر تکرار وابستگی کشور به واردات گندم به‌صدا درآمد، کاهش 3 میلیون …… رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: اکنون ۹۸ درصد محصول عناب …


نواخته شدن زنگ طبیعت همزمان با روز درختکاری – آخرین خبر
امروز چهارشنبه ۱۵ اسفند ۹۷ همزمان با روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی، زنگ طبیعت در ۱۰ مدرسه استان چهارمحال و بختیاری به صدا درآمد.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر