ERNOS

رسانه روستای فرخزاد واگذار می شود!

زمينه آموزش به كشاورزان قزوين بايد فراهم شود – ایرنا
… از ظرفيت شوراهاي روستايي و هيات تعاوني دهياري ها بايد زمينه آموزش به كشاورزان استان را بيش از گذشته فراهم كنيم. به گزارش ايرنا و به نقل از روابط عمومي استانداري قزوين، علي فرخزاد روز … داراي جرم در استان مي تواند باعث كاهش آسيب هاي اجتماعي در سطح منطقه شود. … ۴۲۵ مسکن مهر به مددجویان قزوین واگذار می شود …


حضور بیش از 100 شهر و روستای کرمان در جام کتابخوانی …
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت:اسامی شهر ها و … استان گلستان برگزار شود، آیین های 12 قوم ایرانی در زمینه ازدواج بازخوانی می شود و در … فرخزاد گفت: ما یک ریسکی را پذیرفتیم که این زمین را تغییر کاربری دادیم و … خود و افراد غیر حقوقی واگذار کرده است و استاندار این تخلف را به وزارتخانه و .


50درصد اماکن روستایی قزوین مقاوم سازی شده است – خبرگزاری …
علی فرخزاد در جمع اصحاب رسانه گفت: تاکنون 50درصد اماکن روستایی قزوین … مقابل زلزله محسوب می شود که باید برای کاهش خسارت های زلزله های احتمالی . …. اما از زمان طرح واگذاری به برنده دوم نه تنها مدعی العموم که وظایف و مسئولیت های …


رونق گردشگری نیازمند تغییر رویکردهای گذشته +ببینید
فرخزاد تصریح کرد: از میان ۲۵ شهرداری تعداد ۱۷ شهرداری مشکلات مالی دارند … فروخته می شود و اینگونه ظرفیت ها در سایر شهرهای استان هم داریم که می …


مزار شهدای شهر شال ساماندهی می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران …
مزار شهدای شهر شال ساماندهی می شود … در این جلسه علی فرخ زاد معاون امورعمرانی استانداری قزوین گفت: سبک زندگی باید بر اساس فرهنگی ایرانی و …


۷۰۰ پروژه نیمه تمام در استان قزوین وجود دارد/تکمیل برج …
فرخزاد تصریح کرد: در استان قزوین حدود ۷۰۰ پروژه نیمه تمام داریم که برای تکمیل آنها بالغ بر … تمام به بخش خصوصی واگذار شود تا بسرعت تکمیل شود و در این راستا رویکردی که دولت دارد و در … تالار فرهنگی شهر قزوین توسط بخش خصوصی تکمیل می شود …. گلایه از شایعه علت ابتلای برخی اهالی یک روستا به ایدز …


تجاوز 40 مرد به دختر 15 ساله در مالزی! | هشترود نیوز
هشترود نیوز ، شنیده می شود جادوگر فوتبال تصمیم دارد خود را برای بازی دربی برگشت …. هشترود نیوز ، روز گذشته احضاریه‌یی از دادسرای فرهنگ و رسانه به دست تهمینه میلانی، … هشترود نیوز ، آنچه باعث شهرت این سوپر گوشت در روستای ذوالبین شهرستان ….. سرمایه داشته بنا به برخی آمارها حدود ۹۰ هزار میلیارد تومان سهام واگذار کرده است!


۴ دلیل برای سرگردانی شورای شهر در افشای تخلفات شهرداری …
موارد را به قوه قضاییه واگذار کنند؟ و. … از این رو اعضای شورای شهر ترجیح می دهند با یک دست، گزارش مغایرتها را پیش کشیده و به بانگ بلند اعلام کرده و به رسانه ها بدهند و با دست دیگر، آن را … و پس از آن، مشارکت اعضای شورای شهر در بحث و بررسی انجام می شود. … تکلیف اسم خیابان‌های شجریان، بهبهانی و فرخزاد چه شد؟


قزوین| طرح مترو قزوین به هشتگرد در شورای ترافیک مطرح …
علی فرخزاد در جلسه کارگروه قطار شهری گفت: طرح تراموا برای کاهش ترافیک و … و امروز نیاز است تا مطالعات به‌روز شده و نیاز‌های جدید هم در آن دیده شود تا.


زيربنايي | استانداري قزوين
با حضور فرخزاد معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار، معاون فرماندار البرز ، بخشداران و … قزوین با اعتباری افزون بر 28 میلیارد تومان در روستاهای استان به بهره برداری می رسد. … جشن پایان طرح مسکن مهر در استان قزوین برگزار می شود … قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ۹۹۸ واحد مسکن مهر در قزوین به واجدان شرایط واگذار شد.


واگذاری کمتر از ارزش واقعی هپکو مسجل شد/ نگرانی کارگران …
به گزارش خبرنگار ایلنا، واگذاری مجدد شرکت تولید تجهیزات سنگین … تخلفات امثال قربانعلی فرخزاد و امید اسدبیگی نتیجه همین واگذاری‌های بدون … قرار می‌شود تا باقی ارزش معامله پس از دوره تنفسی دو ساله ظرف ۶ سال از خریدار دریافت شود. …. داشته است/ ۲۸۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شد · آغاز …


اخبار سالارکیا – قطره
… با وجود اینکه رسانه ها، خبر از واگذاری باشگاه سپیدرود به رییس هیات شطرنج استان …


تجاوز جنسی دو افغان به توریست فرانسوی در دره فرخزاد + …
تجاوز جنسی دو افغان به توریست فرانسوی در دره فرخزاد + عکس | منبع: شما نیوز | پویشگر: خبرپو. … در حالی که سایر متهمان در بازداشتگاه مرزی نگهداری می شدند یکی از آنها نیز … مرز ایران خارج شود و تلاش پلیس نیز برای ردیابی متهم فراری بی نتیجه ماند. …. سهام خودرو سازان واگذار نمی شود + جزئیات …. دیگر رسانه ها.


فرهنگی – شوشان
به بهانه 24 بهمن سالروز درگذشت فروغ فرخزاد …. شعر و موسیقی با نام «چامه‌ ایرانی» با هدف معرفی هنرمندان برجسته شعر و موسیقی به همت حوزه هنری خوزستان برپا می‌شود.


بازگیر وطوایف ایل بازگیر کرد یالر، ایل بازگیردر ایران …
فرهنگ آبادیهای ایران ( ص 98 ) نوشته : « تازه گشت از روستاهای …. دربارصفویه راه می یابدوفرمانده قشون قزلباش می شود وبه دلیل صداقت وچشم پاکی …… اما همین مطلب کهنه از سوی رسانه های غربی و عربی با توجه ویژه روبرو می شود و بازتاب گسترده …… سپاه ساسانی نسبت به اعراب سپاه ساسانی شکست خورده و رستم فرخ زاد کشته می‌شود.


۷۴ درصد از جمعیت روستایی قزوین از نعمت گاز بهره … – قزوین …
اولین جلسه هیات رییسه هیات اسکیت استان قزوین برگزار می شود …. استان قزوین برخی از پروژه‌های بزرگ قزوین به قرارگاه خاتم‌الاوصیا واگذار می‌شود. … فرخزاد خبر داد: طراحی فاز نخست پارک ۲۶ هکتاری قزوین … با همفکری و همدلی کارشناسان عرصه رسانه بتوانیم برنامه هایی در رابطه با شناساندن مدارس علمیه تاریخی قزوین داشته باشیم.


در گفتگوی تفصیلی تبریزبیدار با بیگی مطرح شد؛,پوری …
مواردی همچون نحوه واگذاری کارخانه ماشین سازی تبریز، پرونده تبانی دروازه بان … می شود. باید در ابتدا جلوی رئیس جمهور را بگیریم و ابزار هایی که در اختیار …. اما فرخزاد به دعوت نمایندگان برای برگزاری جلسه جهت پاسخ دادن به سوالات نیامد. …. شیوراهر · طرح واکسیناسیون طیور روستایی در آذربایجان شرقی اجرا می شود …


فصل نامه توسعه و آينده پژوهي – شماره ششم – بهار 1397
نمونـه: »توسـعۀ روسـتایی در توسـعۀ کشـور تأثیـر بسـیار. زیـادی دارد«). … از آرشــیو مجلــه خــارج می شــود و مجلــه هیــچ مســؤولیتی. در ایـن مـورد نخواهـد … پروانه انتشـــار رســـانه غیربرخط توســـعه وآینده پژوهی درزمینـــه اجتماعی،اقتصادی. بـــه زبان …… خصوصـی واگـذار شـده اسـت. …… شــهری )مــورد مطالعــه: محلــه فرخــزاد تهــران(«. فصلنامــۀ.


برای استرالیایی‌ها کیفرخواست صادر شد| توضیح درباره …
وی ادامه داد: در پرونده قربانعلی فرخ‌زاد که اخیرا محاکمه شد تنها یک اقدام ما … و با پیگیری صورت گرفته، واگذاری ابطال و به بیت‌المال اعاده شده است. … همچنین قرار است تا آبان ماه هم حقوق معوق آن‌ها پرداخت شود و کارخانه نیز مجددا به چرخه تولید بازگشت. … البته برخی از موارد نیاز به شاکی دارد و در برخی دادستان ورود می کند.


خانه پروین و جلال آل احمد واگذار می‌شوند | رسانه آوای ایرانیان
قلعه بهادری روستای اسفندان کمیجان در استان مرکزی، خانه نجفی بابل، کاروانسرای … میراث فرهنگی کشور مورد ارزیابی قرار گیرد تا پس از آن وارد مرحله واگذاری به بخش خصوصی شود. … قبلی «حکایت‌های کمال» آبان ماه پخش می‌شود · بعدی فراخوان مسابقه عکس «مثبت ۶۵» … نمایش فیلم‌های ابراهیم گلستان و فروغ فرخزاد.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر