ERNOS

دنیای آدمها با هم فرق میکند

دنیای آدم‌ها با هم فرق می‌کند. – کلوب
دنیای آدم‌ها با هم فرق می‌کند… یکی در سی‌سالگی هنوز دلش از کتکی‌ که در ده سالگی از پدرش خرده پر است و یکی همان لحظه تیر خلاصِ فراموشی را می‌زند.


wisgoon – ویسگون – دنیای ادم ها با هم فرق میکند… یکی در سی …
دنیای ادم ها با هم فرق میکند… یکی در سی سالگی هنوز دلش از کتکی‌که در ده سالگی از پدرش خرده پر است و یکی همان لحظه تیر خلاصِ فراموشی …


چرا آدم ها دنیا را متفاوت می بینند؟ – نمناک
آدم ها و چرا آدم‌ها دنیا را متفاوت می‌بینند و تفاوت دید آدم ها با هم چیست و زاویه دید متفاوت آدم ها از کجا نشات میگیرد و چرا همه آدمها به دنیا از دیدی متفاوت نگاه می‌کنند.


چرا همه آدمها به دنیا از دیدی متفاوت نگاه می‌کنند؟ – بیتوته
مطمئناً شما هم با ما هم‌عقیده هستید که هر فرد از زاویه‌ای متفاوت به دنیا نگاه می‌کند. … باز هم احساس سردرگمی می‌کنند چون دقیقاً نمی‌دانند دلیل این تفاوت نگرش چیست.


چرا شخصيت افراد با هم فرق دارد؟ – عصرایران
آفتاب یزد: آدم‌هـا اسـاسـاً بـا يـكـديـگر ‌متفاوتند. آنها چيزهاي … ‌درون‌گـراهـا بـر دنياي دروني افكار، الهام‌ها، هـيـجــانــات و احـســاس‌هــا تـمــركــز مــي‌كـنـنــد.


متفاوت بودن (۲)؛ می‌خواهم همین‌طور که هستم زندگی کنم – رادیو فردا
ایکتیوزیس موجب خشکی شدید پوست می‌شود و پوست انسان را یا … من اسم بیماری‌مان را گذاشته‌ام «ویترین» و دوستانمان هم این را قبول دارند؛ «بیماری ویترین». …. بعد این همه پستی و بلندی، حالا متفاوت بودن در این دنیا را چگونه معنا می‌کنی؟


با همین «تفاوت‌ها» دنیای ما قشنگ‌تر است! – محمود معظمی
زیبایی دنیا به این است که من و شما با هم تفاوت داشته باشیم، دیدگاه‌های … اینکه این آدم‌ها برای چیزهای عجیب (از نظرِ من) خرج می‌کنند و برای قالی‌ها و …


۱۰ ویژگی رفتاری آدم‌های اصیل – Taskulu
آدمهای اصیل کم‌و‌بیش در درون هم همونی هستن که رفتار بیرونی‌شون نشون می‌ده . … دلیلش اینه که ارتباطات متقابل آدم‌ها با هم خیلی نسبیه و خیلی بستگی به این داره که ما … و نویسنده امریکایی میگه: زندگی انسان‌ها به استیصال در سکوت خلاصه می‌شود. … خیلی ناراحت کننده س که توی دنیای امروز این ویژگی مثبت در خطر انقراض قرار گرفته .


نوشته‌های پراکنده – نقش ِاول – پریسا حسینی
و معمولن سعی می‌کنم که آدمها در ارتباط با من حس خوبی را تجربه کنن. ولی گاهی …. تو با دیگرانی که به من محبت داشتند هیچ فرقی نداشتی. ولی من فکر … قبلن هم برایت گفتم، حالا هم می‌گویم، در دنیای تکثیر اطلاعات آیا واقعن می‌شود که یک هویت داشت؟


۱۱ راز جذابیت انسان های دوست داشتنی – دیجیاتو
حتی شکاک ترین انسان ها هم نمی توانند در برابر این شخصیت های جذاب مقاومت … اما واقعاً تفاوت آنها با دیگران چیست؟ … شخصیت های دوست داشتنی این را به خوبی درک می کنند که هر چقدر هم با فرد … اما قانون پلاتینی می گوید: «با هر کسی آنگونه رفتار کن که خودش دوست دارد» و به این ترتیب این اشکال را برطرف می کند.


۱۲ ویژگی رفتاری آدم‌های اصیل | چطور
یافته‌های بسیار بیشتری هم در این زمینه وجود دارند که می‌توان ساعت‌ها در موردشان … برای حذف افکار از پیش شکل گرفته و قضاوت، باید دنیا را از دریچه‌ی چشم دیگران ببینید. … آنها می‌دانند که فرقی نمی‌کند با آدم‌هایی که قرار ناهار دارید چقدر خوب برخورد … آدم‌های اصیل با همه محترمانه رفتار می‌کنند چون باور دارند که از دیگران بهتر نیستند.


زندگی – ویکی‌گفتاورد
وقتی آدم در زندگی تنهاست و دارد فکر می‌کند، باز هم مخاطبِ افکارش فردِ خاصّی است. …. «دنیای دیگری را در ذهن خویش بیافرین و آن را برای زندگی خود زیباتر بساز.» ری بردبری ….. منش، اخلاق، استعدادها و خوی هرکس مانند اثر انگشتش با دیگری فرق دارد.


ترجمان | علوم انسانی و ترجمه
ترجمه نوشته‌های کلیدی و مؤثر نویسندگان اصلی علوم انسانی علی الخصوص متون کمتر … برای آدم‌ها عجیب و نفهمیدنی بود که دو نفری که رابطه‌شان را به هم زده‌اند، بخواهند همچنان با هم … مهم‌ترین اتفاقات زندگی ما به گوش کسی نمی‌رسد، درحالی‌که خبرهای پیش‌پاافتادۀ آن‌ها دنیا را پر می‌کند. این نزدیکانِ بسیار دور واقعاً چه فرقی با دیگران دارند؟


ببر – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
این جانور برای خود قلمرو تعیین می‌کند و عموماً اجتماعی و تنها است (به این معنی که به … این خلق ببرها باعث شده تا در مناطق پرجمعیت، آن‌ها با انسان دچار مشکلات جدی شوند. … به آن‌ها اشاره شده‌است در دنیای امروز هم در فیلم‌ها و ادبیات، گاه، اشاره‌هایی دیده می‌شود. ….. تفاوت ببرهای سفید نسبت به دیگر ببرها علاوه بر خزهای سفید، داشتن چشمان …


دلفین – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
آن‌ها همانند بسیاری دیگر پستانداران فرزندانشان را زنده به دنیا می‌آورند و به آن‌ها …. میان گونه‌های دلفین وجود دارد، سرعت شنای هر گونه ممکن است با دیگری فرق داشته باشد. … دلفین‌ها از سوراخ تنفسی در بالای سر خود تنفس می‌کنند و نای در جلوی مغز قرار دارد. … بهتر از این بیماری و پیدا کردن درمان‌های نو هم، برای انسان و هم دلفین، کمک می‌کند.


۷ نکته که باید درباره آریایی قهرمان و عرب سوسمار‌خور بدانید | …
اما زبان‌ محاوره‌ای، کشور به کشور فرق می‌کند و حتی شاید برخی عرب‌ها در حرف زدن با عرب‌های … در سراسر جهان عرب اقلیت‌های غیرعرب هم وجود دارند و میلیون‌ها نفر از شهروندان این کشورها مسلمان نیستند. … خاستگاه همه آدم‌هایی که ما هستیم اجداد دورمان در آفریقا بوده‌اند. … را می‌پرسید و بر مبنای جایی که در آن به دنیا آمده تصویر اولیه‌ای از او می‌سازید؟


جملات سنگین و فاز بالا – آرام جان خسته
در روزگاری که “سلام” و “خداحافظ” فرقی‌ با هم ندارند … شاید فراموش کردی، که این آدم ها رنگین کمان را با دروغ های خود رنگ میکنند! … تو فقط مرا از این دنیا بنداز بیرون .


آیا قبل از آدم و حوا انسان دیگری روی زمین بود؟ – YJC
تاریخ نشان می‌دهد که میلیون‌ها سال قبل از آدم و حوا انسان‌های با شعور دیگری بر روی زمین زندگی می‌کردند. … پیش از حضرت آدم موجوداتی شبیه آدم و جن بوده اند و سپس یا از بین رفته اند و یا هنوز هم وجود دارند. … دنیای قبل از حضرت آدم (ع) از نگاه قرآن و روایات … است؛ که قبل از خلقت حضرت آدم علیه‌السلام نسل آن‌ها نابود می‌شود.


Quote by قیصر امین پور : “آدمهايى هستند در زندگيتان؛ نمي …
افکار، حرف زدن، رفتار،محبت داشتنشان و هر جزئى از وجودشان … … وگرنه دنيا پر است از آن ديگرهاى بى امضايى … بعضي از آدم ها با چند درصد تخفيف به فروش مي رسند.


هفت نکته از زندگی زنبور‌ها که شاید ندانید – BBC News فارسی
زنبور‌های عسل با زنبور‌های دیگر فرق دارند و در عین‌حال بسیار شبیه آنها هستند، … همه می‌دانند که زنبور‌های عسل در کندو زندگی می‌کنند، با هزاران زنبور … نکته جالب در سوی دیگر طیف رنگ قرار دارد، جایی که توانایی دیدن زنبور‌ها شامل امواج فرا‌بنفش هم می‌شود. … در دنیای بدون زنبور‌ها ما می‌توانیم گوشت و محصولاتی که با باد …


انسان کامل در اندیشه مطهری – پرتال جامع علوم انسانی
شهید مطهری برای تعریف انسان کامل توجّه به تفاوت بین کمال و تمام را لازم می داند ….. اگر شب سر در گریبان خود فرومی برد و دنیا و مافیها را فراموش می کند، روز هم در متن …


سخنان بزرگان، جملات حکیمانه و پند های زیبا – شارا – شبکه …
ارد بزرگکسی که از ابتدا نا بینا به دنیا آمده است معنی تاریکی را نمی فهمد … آنکه با آدمهای گستاخ گفتگو می کند ، دیر و یا زود به شر آنها گرفتار آید . … و ناخودآگاه او بیاموزند در صلح و صفا با هم زندگی کنند و مکمل یکدیگر باشند . ک. ….. فرق انسان و سگ در آنست که اگر به سگی غذا بدهی هرگز تو را گاز نخواهد گرفت.


گتسبی بزرگ: The Great Gatsby
از گتسبی می خواهد با بقیهٔ دنیا فرق داشته باشد؛ از این رو گتسبی با بقیهٔ دنیا فرق … وگویی باهم دارند که این گونه به پایان میرسد: «از آدمهای حواسی پرت بالا هم می آد.


درباره مفهوم جدید بخل | روزنوشته‌های محمدرضا شعبانعلی
مصداق‌های بخیل بودن در دنیای امروز چیست؟ بخیل با حسود فرق دارد. حسود می‌گوید تو چیزی داری و من هم دوست دارم داشته باشم و ترجیحاً تو نداشته باشی! … خسیس، همیشه فکر می‌کند محدودیت منابع دارد و باید مراقب محدودیت‌های خود باشد. … در گذشته، گاهی تشخیص تفاوت بخل یا Stingy بودن یا تنگ چشمی با صفاتی مانند “حسادت” و “خساست” …


دنیای قبل از حضرت آدم(ع) از نگاه قرآن و روایات – مشرق نیوز
دنیای قبل از حضرت آدم(ع) از نگاه قرآن و روایات. از منظر دینی مسلم است … که قبل از خلقت حضرت آدم علیه‌السلام نسل آن‌ها نابود می‌شود. *از نگاه حضرت … او هم فوراً موجود شد.» منبع: مرکز ملی … تفاوت نبى، رسول و امام از نظر آیت‌الله سبحانی …


س: آیا ارواح پس از مرگ با خانواده‌های خود در دنیا … – پاسخ به شبهه
آن موجودی که به نام «آدم» یا «انسان» در این دنیا زندگی می‌کند، همان «روح» است و بدن … اگر دو نفر نسبت به یک دیگر شناختی پیدا می‌کنند، روح آنهاست که با هم آشنا … و البته با این تفاوت که پس از مرگ، اراده و اختیار از آدمی سلب می‌گردد.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر