ERNOS

دروغ=استیضاح +چوپان+ گرگ + گَلِه +از کجا آورده ای ؟

انجمن ادبی پایگاه ـــــثبتـــــ – blogfa
دروغ + استیضاح+استبداد+چوپان +گرگ + گَلِه، از کجا آورده ای؟ … ز رهبران و حاکمان بپرسید از کجا آورده ای آنچه را به عنوان اقتدار از آن دَم می زنی >>> بدون شرح، بدون دروغ …


تحقیق و تفحص درباره لزوم استیضاح دونالد ترامپ به جریان …
تحقیق و تفحص درباره لزوم استیضاح دونالد ترامپ به جریان ‌افتاد … مکالمه ای که بی نقص نبود و حرف هایی که بی نقص نبود متعلق به جو بایدن در ارتباط با پسرش بود…” … آیا ترامپ برای نفع شخصی به اوکراینی‌ها فشار آورده؟


کنگره برای دریافت اسناد از وکیل ترامپ احضاریه صادر کرد …
دمکرات ها در گام بعدی تحقیقات استیضاح، طی احضاریه ای رسمی از رودی … در ماه ژوئیه به رئیس جمهور اوکراین فشار آورده بود در این باره تحقیق کند.


«چوپان دروغگو» كلاهبردار ميليونر شد – تابناک | TABNAK
او به دروغ فرياد «گرگ به گله زد» را مي‌كشيد تا صاحبان گوسفندان را بالاي كوه بكشاند و … ادعا مي‌كنند شماره تماس را مادرشان با استخاره به دست آورده.


ماجرای استیضاح ترامپ و تهدید به وقوع جنگ داخلی – ایرنا
جدی شدن استیضاح «دونالد ترامپ» و تلاش گسترده دموکرات‌ها برای … این نکته ای بود که «آدام شیف» رئیس کمیته اطلاعات مجلس آمریکا هم خواهان آن شده است. … دارند ترامپ ممکن است به رابرت مولر هم در زمینه تحقیقات دروغ گفته باشد. … خبرگزاری «اسوشیتدپرس» هم در این زمینه آورده است: خیانت و جنگ داخلی …


قضیه تلاش دموکرات‌ها برای استیضاح ترامپ چیست؟ – رادیو فردا
… می‌گذرد و او در این مدت فراز و نشیب‌های سیاسی و غیرسیاسی متعددی را تجربه کرده‌است که گاه پیش از این بحث استیضاح او را نیز به زبان آورده بود.


برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر