ERNOS

تف تو این زندگی که جوونیش اینه

Shayan Vaajkhonyaa – شایان .آهنگ میگیرم کام .سال ۱۳۸۰ …
تف به این زندگی که آخرش میمیری یه عمر سگ دو میزنی تا بمونی تحمل میکنی … و بندگی وقتی بچه ای خوشحال و خندونی می‌رسی به جوونی محکم مثل بتونی دنبال… … حواست …


تف به این زندگی…
تف به این زندگی… خیلی خسته ام … سردته؟؟؟ یادته سکوت میکردم و تو محکم تر بغلم میکردی؟ … از روزگار پرسیدم: باآنهایی که با زندگی و احساساتم بازی کردن چه کنم؟


حــــــــالم ردیـــــفــــهــــ ……ஜ
میگیم جوونی کجایی ک ریدم بهت. +. ب بعضیا … تف تو ذات اون دختری ک زبونشو تا ته میکنه تو حلق دوس پسرش. بعد سر سفره از … مهم این نیست که رفتی ، مهم اینه که دیگه برنگردی … +. تقصیر از ما …. بعضـی آدمهـــا. غلط ِ اضافی ِ زندگی تان اند !


টুইটারে Salome Seyednia: “تف تو این زندگی مرده شور هر کی …
تف تو این زندگی مرده شور هر کی که تو نظام جمهوری اسلامیه رو ببرن تف تو این … بازی میکنه واقعا توف تو این زندگی ، توف توی شرف و ذات هر کی با جوونی ما … از بس حرص میدن و ظلم میکنن اینم یکی از روش های غیر مستقیم کشتار ج.


من یه بازیچه بودم
از دنیا. بذار به درد خودم بمیرم. نمیخوام زندگی کنم. تف به این زندگی که منو بازیچه یکی دیگه کرد. شدم اسباب … اما سخت تر و دردناک تر اینه که دوبار توسط یه نفر بازی ببینی… ولی. … یکی ازم پرسید چه رژیمی گرفتم که تواین مدت کم اینقد لاغر شدم…. بغضم …. جوونی و روزایی که با اشک سر میکنمو بگیر ازش… اما نه این دنیا…. اون دنیا.


نامه ی دختری زشت که دوست داشت زیبا می بود! – خبرآنلاین
دلیلش این است که من خیلی خیلی خیلی و بی نهایت زشت هستم، آنقدر که بچه های 8،6 ساله به من می گفتند تو زشتی. … آن قدر دلم پر است وقتی خودم را در آیینه می بینم حالم از خودم بهم می خورد چون بی نهایت زشت هستم. خدا را به خاطر اینکه به من سلامتی داده شکر می کنم، اما این دنیا بی وفا است. ….. تف به این روزگار کوفتی.


قانون زندگی – فرشاد – blogfa
سربازای مفقودالاثر و شهید تو جنگ تحمیلی. پناه‌گاه‌های … برا اینه که می‌گیرم کام از این هزاری … تف به این زندگی که آخرش می‌میری … می‌رسی به جوونی محکم مثه بتونی.


تف به این آدمهای بی شرف تف. – امید من – blogfa
… این زندگی. خیلی از ما ها حرکت میکنیم ولی یه مرده ایم تو این دنیا و آخرت یه اسم خط خورده ایم. … من زندگی میکنم با عده ای از مردم که تو سیاهی و شهوت همه آنها شدن گم. اما همه مسافریم … سختیه دوران جوونی. کشیدن … اینم برای کسی که خودش میدونه.اینم از روز …


کامنت دردناک یک دختر 26 ساله برای ظریف در فیس بوک – …
منم نوعروسم، اما از این زندگی فقط یه چیز بهم رسیده ، اونم حسرته. … من ایرانی ام، چرا تو مملکت خودم، جایی که کل طایفه ام بخاطرش شهید و جانباز دادن رفاه ندارم؟ ….. ولی بدبختی اینه که آدم هایی مثل تو در این مملکت همه کاره اند و امثال من و . … جوونی ما به فنا رفت ، میخوام صد سال دیگه درست نشه، پس بگو مرگ بر آمریکا….. بگو …


متن زیبا – چایی با طعم خدا
چایی با طعم خدا خدایــــا یاری ام کن همـــــواره همـــان گـــونه کــه تو می خــواهــــی باشم. … دل نوشت 4: بعضی وقتا که در اوج سکوتم یک دفعه بلند میشم و نا خودآگاه میگم تف به این زندگی!!!( نمیدونم این از کجا …. دل نوشت 4: دلیل موفقیت گاوها اینه که هیچ وقت نمیگن من میگن ما!! پ.ن: چهاردهم ….. میدونید مشکلم اینه که نمیتونم جوونی کنم. نمی تونم …


تف به این دنیای لعنتی – تار چهارم – blogfa
اینم از دنیایی که عشق و دوستی توش توهمه. توهمی که … تو این دنیا اگه بخوای واسه هر غمش اشک بریزی می شی من.. می شی یه دختر 23 ساله ای که در اوج جوونی. هر لحظه می …


حکم – ویکی‌گفتاورد
محسن (پولاد کیمیایی): این جسارت نیست، اما قیمت طلا و رولکس و تریاک این روزا معلومه، قیمت این … ای تف به این لغت می‌گیرمت. … قراره با هم زندگی کنیم. نگاه چه … یه چیزی تو جوونی به من گفت که تا دنیاست تو گوشمه. … اسمش اینه! محسن: اسمش اعتراضه. اسمش اینه! حد میثاق: تو الآن بلند می‌شی می‌ری تنهایی، کارتو می‌کنی و برمی‌گردی.


آدمای تکراری – زندگی تکراری | آدمای تکراری | دنیای تکراری
دلم به حال خودم میسوزه که این جوری داره جوونیم از دست میره و هیچ کاری نمیتونم بکنم چون خیلی وقته که اینو قبول کردم که من واسه خوشبختی به دنیا نیامدم و نباید منتظرش هم باشم چیزی که هست اینه که روز به روز بی … آدمایی که میگن خوشبختن، حرف آدمایی که میگن همدرد تو هستیم، حرف آدمای با تجربه و. … تف به این زندگی بی هدف و زورکی.


آیا از جوانی خود راضی هستید؟ – تابناک | TABNAK
پرسش مهمتر این که آیا جوان ایرانی امروز، از جوانی خود لذت می‌برد؟ ….. خلاصه کنم به نظر من زندگی یک جوون تو ایران مثل یه جنگیدن سخت میمونه . ….. یدونه جوون که از جوونیش راضی باشه پیدا نکردم . …… همه پدر مادرها امیدشون اینه که تو پیری ما بشیم عصای دستشون ولی غافل از اینند که ما جوونا کی …… تف به این زندگی!!!


#تف_تو_این_زندگی – Hash Tags – Deskgram
11 days ago … روزهایی که صبر کردی و صبور بودی از خودت تشکر کنی نه تف و لعنت بگی . …. اونقدی هم طولانی هست که کل جوونی و عمرمونو پوشش بده و یه سری خاطره ی تلخ … تنها کاری هم که میتونیم بکنیم اینه که اون جوکو تا آخر گوش بدیم و منتظر جوکای بعدی باشیم .


۱۳۹۶/۱۰/۱ – ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ – پسری که هیچکس باهاش نیست
پسری که هیچکس باهاش نیست حرف های گریه شده. … عمر رو داغون شدم. من تو اوج جوونی کردن فقط زار میزدم. تف تو این زندگی کردن خدا چی بگم ک خودت خوب میدونی. همین … درست مثه اینه ک بهش داری یه چک سفید امضاء بدون تاریخ میدی.


MOLTAFET_CULTURE – Telegram
جوونی که ماه (نماد تاریکی) میاد رو خورشیدش(نماد امید)یعنی تاریکی جلوی امیدش به زندگیو میگیره … این که کلانه معتاده یا اینکه مثه سرهنگی که دنبا خونه تو شیشن … ⚠️|یعنی تنها حقی که بهش رسید به دنیا اومدنش بود|⚠️ …. بین بیت ها که میگه تف به خاطر اینه که اول اهنگم میگه که تفاله های مجازو با تف بهم چسبوندم هر جا که بین ورس ها …


تف تو روی اونی که می گه کوزه گری کن ولی فوت کوزه گری رو …
تف تو روی همه ی اونایی که هی بهم می گن زندگی کن و ازم انتظارات بیجا … می کنه خیلی شاخ بوده که جوونیش رو گذاشته به پام و این حرفای کلیشه ای …


وقتی پشیمون میشی و نمیشی – ایستگاه آخر بدون توقف – blogfa
یه روزایی تو زندگی هست که تصمیمی میگیری و اشتباهه، جرات پذیرفتن اشتباه اولین قدمه پاک شدنه. … نداشته باش، آخرش این میشه، تصمیمم اینه، که تهش کسی نتونه بگه نگفته بودی …. از جوونی تا پیری، عشق تو پوست و گوشت و استخونش بوده. ….. ترمز معطل میشن تا درست بشه، آخرشم با تف میچسبوننش و میخوان راه بیفتن، و وقتی …


دین یه برنامه کامل برای دنیا و آخرته | داداش رضا
خدایی تو این دورو زمونه چند تا دختر سراغ داری که انقدر افکار امام زمانی و مهدوی … بخواند و به مقامات عالیه نرسد، مرا لَعن کند و به صورت من تُف بیاندازد …. اما حالا که شرایط اینه ما تصمیمون رو عوض میکنیم. …… بنظرم واسه هر جوونی واجبه!!


اینا جدیدن – blogfa
از افتخارات ِ مادربزرگم اینه که دووس پسر نداشته خب وقتی در سن ِ 10 سالگی ازدواج … اگر نه همه ی این ها که بزرگترینش خود زندگی است به درد نمی خورد ….. داشته باشیم این مادرا رو یادمون نره هااااااا بچه هاشون بخاطر من و شما رفتن تو جوونی شهید شدن . …. وی پی ان ،نسل صف و دعوا ،نسل تف ، وسط پیاده رو ،نسل هل ، توی مترو ،نسل مانتو های تنگ …


در انتظار کفن‌دُزد بعدی! – ویرگول
هرچند حکایت “صـد رحـمـت بـه کفـن‌دُزد اولـی” معروف‌تر از اینه که نشنیده باشین، اما با این … گویا اون قدیما شخصی زندگی می‌کرد که به شغل شریف کفن‌دُزدی مشغول بود. … مواجه میشن بر پدر مسبب این کار لعنت می‌فرستن و تمام این لعنت‌ها به تو می‌گرده! … انگار نه انگار که یه زمانی اسباب‌بازی بودن و حاضر نبودیم تف بندازیم رو کاپوتشون.


*** بـــیـــا اوجـــــ بـــگـــیـــریـــم …
میگیم جوونی کجایی ک ریدم بهت. +. ب بعضیا باید … تف تو ذات اون دختری ک زبونشو تا ته میکنه تو حلق دوس پسرش. بعد سر سفره از … مهم این نیست که رفتی ، مهم اینه که دیگه برنگردی … +. تقصیر از ما … غلط ِ اضافی ِ زندگی تان اند ! یک غلط گیر …


اس ام اس – آرزوی گمشده
من از قصه زندگي ام نمي ترسم من از بي تو بودن به ياد تو زيستن و تنها از خاطرات گذشته … اگركسي يكي رودوست داشته باشه ، بيشتر از اين كه بهش بگه دوست دارم بهش ميگه …… يه روز يه غضنفر تو جوي اب تف ميكنه. …… گر ديدي جووني ريش گذاشته .


یادداشت های یک مزخرف نویس – blogfa
تو قفس ؟؟!! تو قوطی و قفس دارید زندگی میکنید ؟؟!! ببخشید ها ولی این جمله شماست :«اینقدر ملت و … مشکلتون اینه که هیچ کدوم از این کارها رو نمیذارن علنن انجام بدین ؟ ….. چند بار زبانش را تو حفره دهانش کاويد تا رو زمين تف کند، اما فقط کمی کف بيرون آمد که آن هم به لب هاش چسبيد. ….. اگه جوونی ، بدون ماسک نباید از خونه بزنی بیرون !!


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر