ERNOS

از اولشم می خواستم بپیچوننم اینا

رمـــان جذاب و دوست داشتنی فیلتر قرمز اون پدرتون مهرداد پیدا …
خواستین خواهرتون رو پیدا کنید اینا بدردتون میخوره کیفش رو جمع کرد و … می خوام بگم می تونید به خیریه ببخشید اما این وسط وارث دیگه ای هم در کاره_ اخم های مهرداد در هم …


رمـــان جذاب و دوست داشتنی فیلتر قرمز گفت خندیدم گفتم …
باالخره یا عاشقن و حال منو می فهمن یا از عشق شنیدن و بازم حال منو می فهمن پس ناراحت نمیشن دیونه ای نثارش وردم آهنگ تموم شد که گفتم یعنی یه عکسم نگیریم؟ … ترانه تو از اولشم تقدیر من بودی … خواستم حرفی بزنم اما دیدم حق با معرداده،ما به هم رسیده بودیم. … ببین اگه بخوای مهمونا رو بپیچونم من پایه ما_ … خوب حاال،اینم یه نوع محبته_


دنیای این روزای من
دوره ای شده که بایدبگیم معذرت می خوام که تو ﻏﻠﻂ ﮐﺮﺩﯼ … خيلي چيزه بدي بود كه در حقم كردي اونم به اين شكل منو بدجور شكستي هميشه اذيتم ميكردي اما قبول داشته باش اون …


دلتنگی های آوا
اما هر روز دیگه هم باشه می تونم یکی از کلاس تست هامو بپیچونم و با هم بریم. … مامان تلفن باربد و ازم گرفت و گفت بهش بگم فردا مامان می خواد باهاش حرف بزنه. …. تا اینکه عصر روز پنج شنبه 24 مرداد 81 یه شب که عمو اینا خونمون بودن نشستم چت کردن. …. تو این محل، از اولشم شیطون بودم و به چیزایی که اصلا بهم ربط نداشت فکر می کردم.


._.|×پــَـ ــرواز ِ لَحـ ـظِ ـه ها×|._. | اردیبهشت ۱۳۹۲
میگویمت به شعر، می خوانمت ز حفظ. شعرهای نو ، نو ….. گفت من ناراحت نمیشم اگه بری سراغ یکی دیگه و اینا . …. اولشم که میخواستم از هندسه بگم یهو برگشتم گفتم با کمااااااال …… کرد و گفت میخواستم بیام گوشتو بپیچونم که امتحانتو شدی ۱۱ از ۱۵ .


آواژه – blogfa
(می خوام ببینم اگه تفاوت چندانی نداره؛ این همه راهو تا هتل، واسه برداشتن دفترچه بیمم، … حس می کنم یکی داره از پشت سر صدام می کنه (یعنی از اولشم می دونستم که همه اینا توی …. نحوه ممکن (یه جوری که نه سیخ بسوزه، نه کباب) مدیر یا بازرسمونو بپیچونم.


من و دیگر هیچ….
امروز می خواستم مفصل بنویسم اما هم وقت ندارم هم خیلیی خستم …. بعد مطبو بپیچونم بعدشم توی خونه باشم و ماه ها ازش بیرون نرم. …. نکنه از اولشم واسطه بین مون نامرد بوده باشه؟؟؟؟ نکنه من اشتباه کردم ،……زود قضاوت کردم و اون این همه فروتنه؟؟؟؟ نمی دونم. از جهتی هم می ترسم همه اینا توجیه باشه و یه بار دیگه ضرببه بخورم و این دفه نتونم با …


فصل پنجم:فصل زرد – اینجا بدون تو – blogfa
یه خانمی چندین بار واسه خواستگاری زنگ زده بود،همه رو تونسته بودم بپیچونم الا این. … آخه از اولشم طرف حساب من تو نبودی! … روز بعدش میخواستم برم تهران،ف گفته بود میخواد ببینتم،میدونستم با این حرفا چیزی عوض نمیشه … عمو مریض بود،مامان اینا میخواستن بیان دیدنش،منم دلم براش تنگ شده بود،میخواستم بیام ولی با خودم میگفتم …


نیروانا – blogfa
یه سلام الکی دیگه به همه دوستای الکی می دونی چند وقته از خودم خیلی بدم اومده از همه آدمای … پسر عوضی و آشغال(شادمهر) رفتم با مهرداد دوست شدم از اون اولشم ازش بدم میومد حالم ازش به … اینم از رو سادگیشه دلش می خواد تا مارک و قیمت شورت وجوابشم بگه تا می شینی … بگذریم تو این هفته هر بهونه ای که بلد بودم آوردم تا مهرداد را بپیچونم ولی اون …


داستان عشقی – داستان عشق: فقط یک روز (عاشقان برتر – blogfa
گذاشت، تصميم بر اين گرفته شد كه هرچه سريعتر قضيه به مهرخ فهمونده بشه، اما از برخورد احمد مي شد فهميد كه اون چيز ديگه اي مي خواد.


خرداد ۱۳۹۲ – شیدا شدم
دیشب تونستم یکی از شیشه های ویسکی داداشم و بپیچونم. بخودم گفتم … از اولشم عاشقم نبودی وای وای قلبم … دلم می خواد از این حال و هوا بیام بیرون اما انگار اسیر شدم.


“:**CRAZY GIRL**:” – blogfa
آرمان ساعتای 9 اومد خونه لباساشو در نیاورده اس زد که باباش می خواد بره سر یه معامله و از آرمان خواسته باهاش بره! … اگه مامان اینا می دونستن به مامان می گفتم که براشون غذا بپزه ببرم انقدر شبا سوسیس و کالباس و تخم مرغ …. بهش گفتم خر نشی پا شی بری( با اینکه دفعه اولشم نیس) ولی مطمئنم میره. ….. فقط علیرضا رو نمیتونم بپیچونم!


Iranian Fanfics (@kpop_fanfic_iran) | Instagram photos …
میخواستم مسئله رو بپیچونم من: سونبه. … ميتونم بهش خون بدم بكهيون يه لبخندى زدو گفت:آره ميدونم،از اولشم براىهمين ميخواستم پيشم بمونى،ولى بعد اين همه مدت فهميدم …


رمان استاد مغرور من – Telegram
_خانم خونه اینو بدون که من هیچ کسیو به خلوت خودم و زنم راه نمیدم. …. _خوب بگو،هم به پلیس بگو هم به مهرداد هم به اون رفیق قلدرش واقعا می خوام ببینم کدومشون می خوان چه …… _ببین اگه بخوای مهمونا رو بپیچونم من پایه ما. … ترانه تو از اولشم تقدیر من بودی.


روز مرگی – دخترکی با طعم شکلات
فك كن اون حرف كه زنت خوب روانشناسي هست و اينا رو داييش بهش گفته. يعني كسي كه از ….. با تموم وجودم چیزی می خواستم و خیلی یقین داشتم. نشدنش …


دخترکی با طعم شکلات – blogfa
البته می خواستم از مهد مرخصی بگیرم ولی چون ص هم نیست اگه منم نباشم اوضاع خیلی داغون میشه دیگه 🙁 حالا همش هی دعا می کنم کلاسا هم تعطیل … فعلا که اولشم. … گاهی به خودم میگم که امروز اخم کنم و تیریپ غم ُ اینا بیام اما نمی تونم ! ….. امتحان بپیچونم؟


فیلم – برگه 4 – حامداچ
اینم نمی خواستم ببینم و قسمت اولشو از دست دادم ولی برو بچ خونواده نگاه می … اینکه سعی می کنه از طرف بدش بیاد و بعدش نمی تونه و یا دنبال بهونه بودنش ….. مونده تو لباس زیرم هم دست کنه بگرده که توش کتاب نذاشته باشم بپیچونم.


چند راه کار برای فراموش کردن عشق سابق! – پارسینه – شهرخبر
کسی که احساسات شما را می شنود و می بیند اما هیچ پاسخی به آن نمی دهد، کسی که نسبت به شما و رنج …. اگه همه اين کارا رو هم بکنيد ما بازم عاشق مي مونيم …. دلم می خواد یکی شونو که توی عشق شکست خورده ببینم ، که اونا می تونن این راهکارها رو پیاده کنن؟!؟!؟!؟!


روزمرگی از خیلی نزدیک
این‌قدر زویا پیرزاد اینو روون نوشته که وقتی شروعش می‌کنید، از دستتون … به هر حال کتاب اولشو خونده‌بودم و دوس داشتم دومی‌شم بخونم که شاید ادامه بدم که البته و … خلاصه دیشب با چند نفر قرار بود برم سینما، با این جناب هم تلفنی در مورد کار داشتم حرف می‌زدم گفتم اگه می خواد بیاد. …. اگه آخر هفته بتونم مهمونی مادرمو بپیچونم، می‌رم کویر.


خاطرات خواستگارای داغونمون?? ♂️ ♂️ ♂️ صفحه 2 …
یکیو میخواستم بپیچونم رفتیم رستوران هرچی میپرسید یه جوابی … میگفت وبهم میگفت عزیزم دکمه اولشم پیش من بازکرد وقتی میرفتیم … یه چادر رنگی در آورد گفت خانم شدی دیگه بپوش و ایشالله از بعد نامزدی چادر سر کن و اینا.


خاطره شیرین منو شوهری. – خاطرات یک عروس جوان – blogfa
امروز می خوام از خاطرات شیرین زندگیم بگم از زمانی که با پسر عموم میشستیم باهم حرف … یه روز رفته بودیم با عموم اینا خونه مامان بزرگم من تنها تو اتاق خواب داشتم با … واسم عزیزه و همیشه گردنم میندازمش سال اولشم که یه کارت پستال بزرگ با یه دست گل و …… که من قراره خانواده شوهری رو بپیچونم و این نقشه فقط فقط به دست خودم اجرا شد.


خودتونید – سررسید (من نوشت های من)
اما یکی دو روز بعدش ک مجدد الناز درخواست کرد خواستم بازم بپیچونم اما … تو دلم میگم: اینا از اولشم اگ می دونستن اینقد قراره با من ب چالش بخورن به قبرشون میخندیدند …


چگونه از دوست پسر یا دوست دختر خود جدا شویم؟؟؟!!! | نازخاتون
در بین ازدواج هایی که به طور غیرسنتی انجام می شوند، تعداد زیادی دختر و پسر هستند … در چنین شرایطی، واکنش احساسی حکم به ادامه دادن رابطه می کند و دختر و پسر مدام خود را …. نه نمی خوام ازش جدا شم هرچی می خوات بشه بشه هرچن اونم منو نمی خوات ولی من چیزی …… تنها چیزی که میتونه توی این راه کمکتون کنه اینه که از خدا بخواهید و بگید خدا …


دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس – دانشگاه
نمیدونم مگه من کنار خیابون چه جوری وایمیستم که اینا میان سوار می کنن! تاکسیای مسیر … اینقد حالم بد بود که می خواستم کلاس حل تمرین رو بپیچونم …ولی بازم ….. می شن!) ولی نه خبری نبود به ناچار اومدم شروع کنم دیدم وقت داره تموم میشه من هنوز اولشم .


mah bano.pdf
هر دومون نشستیم پشت میزو مشغول شدیم از مامانم می خواستم درباره بابا بپرسم کارشو دوست نداشتم … تو حال خودم بودم که دستم کشیده شد چون دختر فرضی بودمو می دونستم اینا دشمنن سریع از ی فن استفاده کردمو …… ب طرف دوربین رفتمو خاموشش کردم باید تیکه اولشو …… افتادم می خواستم رفتن خونه باربد رو بپیچونم چو برم خونه خودم.


گاه نوشت های غزل بانو
گاه نوشت های غزل بانو میدونی یه وقتایی هست که آدم دلش می خواد یه قلم بر داره و … 2 بیت اولشو داده بودم رو سنگ مزارت بنویسن. ….. میگفتی نمیشه یه بار میگفتی نمیشه دانشگاه رو بپیچونم غیبت کنم یه بار …. اینا یه مشت توهمه شاعرِ خوش بینه !


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر