ERNOS

آیا با استفاده از ناخودآگاه میتوان ژنتیک را عوض کرد؟

-آیا افکار میتوانند دی ان ای (DNA) شما را تغییر دهند؟ | …
دی ان ای، آیا افکار میتوانند دی ان ای شمارا تغییر دهند،ذهن شما قدرتمند … بسیاری از مردم بر این باورند که DNA شما نمی تواند تغییر کند و ژن های … و از آنها استفاده کنید، می توانید به ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و موجب تغییر در DNA خود شوید. … بدن شما را در تمام سطوح از جمله سلول های DNA تحت تاثیر قرار میدهد .


آیا می‌توانیم ژنتیک را تغییر دهیم؟ – ماهان تیموری
تغییر ژن انسان،دستکاری dna ،تغییر ژنتیک با ذهن ،تغییر ژن با … به نظر می‌ رسد ژنتیک چیزی است که نمی‌توان تغییری در آن ایجاد کرد … مثلاً فردی که خیلی زود عصبانی می‌شود هر بار که از کوره در می‌رود با این … ناخودآگاه شما با چیزی کار دارد که بر روی آن تمرکز می‌کنید;بنابراین بر روی عادت مطلوب تمرکز کنید.


چگونه خودمان را تغییر دهیم : اپی ژنتیک، باورها، و ذهن ناخودآگاه …
ژنوم کمابیش … ما میتونیم از قدرت اپی ژنتیک استفاده کنیم و تغییرات پایداری رو تو …


آیا با استفاده از ناخودآگاه میتوان ژنتیک را عوض کرد؟ – …
آیا با استفاده از ذهن ناخودآگاه میتوان تغییرات فیزیکی مانند تغییر رنگ چشم ، مو و…. ایجاد کرد؟ دکتر وایسمن توضیح میدهد…


آیا با استفاده از ناخودآگاه میتوان ژنتیک را عوض کرد؟ – ویدیو سه
آیا با استفاده از ذهن ناخودآگاه میتوان تغییرات فیزیکی مانند تغییر رنگ چشم ، مو و…. ایجاد کرد؟ دکتر وایسمن توضیح میدهد.


ذهن شما میتواند حتی ژن ها را نیز تحت تاثیر قرار دهد | قدرت …
تحقیقات متعدد نشان میدهد که ذهن شما میتواند حتی ژنها را نیز تحت تاثیر قرار دهد و آنها را فعال یا غیر فعال کند. این بدین معناست که کسانی که ویژگیهای ژنتیکی خود …


آیا انسان «روح» دارد یا با مرگ تمام می‌شود؟ – رادیو فردا
آیا آن طور که گفته شده، روح وجود دارد و پس از مرگِ کالبد مادی آدمی، همچنان باقی می‌ماند … چون آقای دکتر کیمیایی اسدی تأکید کردند که من اعتقاد ندارم چیزی ورای … آدم متولد می‌شود با یک ژنتیکی که مغزش را شکل می‌دهد ولی از همان لحظه اول لقاح … رساندن می‌کند و در این ناخودآگاه مغزی خیلی چیزها ایجاد می‌شود و گاه‌گاهی مغز اینها …


تغییر رنگ چشم به آبی با قدرت ناخودآگاه | تغییر … – …
خواص استفاده از سابلیمینال و بیوکنزی تغییر رنگ چشم آبی … تحت تاثیر ژنتیک ماست و غالب الگوهای تولید ملانین در عنبیه از این متود استفاده می کنند. … اما آیا متود دیگری هم هست که ما بتوانیم آگاهانه الگوی مغزی تولید ملانین در عنبیه را تحت … متولد می شوند و پس از آن که عنبیه شروع به تولید ملانین کرد رنگ چشم تیره می شود .


دوره آموزشی تغییر رنگ چشم به آبی در 29 روز | کیک وب
با استفاده از دوره آموزشی تغییر رنگ چشنم به آبی در مدت ۲۹ روز به صورت کاملا طبیعی … آیا تا به حال به خود گفته اید که ای کاش رنگ چشمان من آبی بود !! … بله، با استفاده از علم پیام های پنهان و قدرت ضمیر ناخوداگاه می توانید رنگ چشم ها را به صورت … متولد می شوند و پس از آن که عنبیه شروع به تولید ملانین کرد رنگ چشم تیره می شود .


برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر