ERNOS

آهنگ زیر باران _ تقدیم به طرفداران تیم استقلال و پرسپولیس

ترانه ویژه پرسپولیسی ها برای پروفسور : برانکو جنتلمنه …
کلیپی جالب به بهانه قهرمانی پرسپولیس تقدیم شما همراهان عزیز پارس … است و شهرآورد این تیم با استقلال، مهم‌ترین بازی باشگاهی در ایران است.


پرسپولیس ؛ فیلم ؛ سرود گروهی از هوادارن پرسپولیس به …
کلیپی جالب به بهانه قهرمانی پرسپولیس تقدیم شما همراهان عزیز پارس … است و شهرآورد این تیم با استقلال، مهم‌ترین بازی باشگاهی در ایران است.


ترانه وداع هواداران پرسپولیس با برانکو که اشک آنها را درآورد + …
به بهانه جدایی برانکو ایوانکوویچ از تیم پرسپولیس موزیک ویدئویی تاثیرگذار با صدای محسن چاووشی تقدیم شما همراهان عزیز پارس فوتبال می شود. … است؛ برای عضویت در این اپلیکیشن و استفاده از امکانات مختلف آن به لینک زیر مراجعه کنید. … پرسپولیس ؛ درخواست طلاق به خاطر هواداری از استقلال و پرسپولیس.


ده‌ها جوک‌های جدید ضداستقلالی و ضدپرسپولیسی! – تابناک …
پیشنهاد رسمی پرسپولیس به استقلال برای بازی داربی : از ۱۱ تا … مگه رتبه تون تو جدول زیر ده نی. دقیقه اول کی … یه پرسپولیسی میره پیش یه پیشگو میگه تیم ما کی قهرمان می شه؟ پیشگو یه … طرفداران قرمز در زوال اند / که میدانی زقومی بیخیال اند. طرفداران … این روزها همه پرسپولیس رو گل باران میکنند ! شما چطور !!


پرسپولیس آریایی
پرسپولیس آریایی عاشقان پرسپولیس. … به بهانه ی رفتن جادوگر و موشک تیم سرخدل………. پوستری … برو و دیگر بر نگرد تا روزی که دوباره به تو زنگ بزنند…برو و …. طبق توضیحات بالا با چه رویی میگید استقلال سرور پرسپولیسه توو استادیوم ؟ … سر میگیرد هر آبی به زیر/ …. دختران آریایی · شیش تایی ها · بارانی تر از باران.


fcsspesarak
آنها که دیگر خیلی های شان هم مثل آقا بیوک ، زیر خاک آرمیدند و رفتن یار قدیمی را آن … بازیکنان تیم استقلال به شدت نسبت به این کودک علاقمند هستند و در تمرین با او …. نه به اندازه استقلال و پرسپولیس اما طرفداران سپاهان به ورزشگاه می‌آمدند و حتی در ….. «مجید نامجو مطلق » است را به بازیکنان تازه نفسی تقدیم کنم که قرار است آینده …


هواداران باشگاه فوتبال استقلال تهران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
در جامعه هواداران استقلال را به نام استقلالی‌ها می‌شناسند و معمولاً هواداران فوتبال در ایران به دو دسته هواداران استقلال و پرسپولیس تقسیم می‌شوند و سؤال آبیتیه؟ یا قرمزته …


برچسب‌ها:, , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر