ERNOS

آن یار طلب کن که تو را باشد و بس … معشوقه ی صد هزار کس را چه کنی؟!?

گنجور » ابوسعید ابوالخیر » رباعیات » رباعی شمارهٔ ۶۹۶
دنیای دنی پر هوس را چه کنی. آلودهٔ هر ناکس و کس را چه کنی. آن یار طلب کن که ترا باشد و بس. معشوقهٔ صد هزار کس را چه کنی. رباعی شمارهٔ ۶۹۷ ». « رباعی شمارهٔ ۶۹۵.


معشوقه ی صد هزار کس را چه کنی؟؟ – هِی هِی و هِی های
دنیای دنی پر هوس را چه کنی آلوده ی هر کس و ناکس را چه کنی آن یار طلب کن که تو را باشد و بس معشوقه ی صد هزار کس را چه کنی ابو سعید ابوالخیر.


Instagram ನಲ್ಲಿ شعر زیبا shere.ziba ?: “⏩ @shere …
radiio_sheer. آن یار طلب کن که ترا باشد و بس معشوقه ی صد هزار کس را چه کنی؟ . . . گـنـجـــــیـنہ اے از زیـبـــــاتـــــریڹ اشـعـــــار ناب❤️❤️❤️ . . . زاهـد به کـرم، تو را …


سلیقه های ناب – برنده دیشب ناب ترین شعر شب دوره 19 سهراپ …
رفتم كه نبيني پريشان شدنم را ، غمناك ترين لحظه ي ويران شدنم را ، در خويش …. آن یار طلب کن که تورا باشد و بس معشوقه ی صد هزار کس را چه کنی؟


#ابوسعیدابولخیر Instagram tag – Instahu.net
يعني كه نمودند در آئينه صبح كز عمردمي گذشت و تو بي خبري #ابوسعیدابولخیر “سـلام، … آن یار طلب کن که تو را باشد و بس معشوقه ى صد هزار کَس را چه کنى؟ … دان عشقی بشنو تو این حکایت بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم یا رب مباد کس را مخدوم ….. دویدن دارد شـاخـه ای از ســر دیـــوار بـه بـیـرون جسته بوسه ات میوه ی سرخیست که چیدن …


ستار فریدی (@satarfaridi_tapesh_studio) Instagram profile …
دیگر هیچ کس را دوست نخواهم داشت?? #پرتره #آتلیه #عکس #عکاس #عکاسی #عکاسی_هنری …. آن يار طلب کن که تو را باشد و بس معشوقه ی صد هزار کس را چه کنی.


زیبایی ها رو دوست دارم . (@heelre1300) | Instagram photos …
Populer Media. تو حق نداری عاشقِ کسی بمانی که سال هاست رفته تو مالِ کسی نیستی که نیست … آن يار طلب كن كه تو را باشد و بس معشوقه ي صدهزار كس را چه كني ؟


ASIYE @asiye__133 on Instagram – Picosico
… آن یار طلب کن که تو را باشد و بس معشوقه‌ی صدهزار کس را چه کنی؟ … #ارباب_حسین_علیه_السلام #اشکم چکـید گوشہ ی پلـکم کہ خـیـس شـد بـا یـک #سـلام … و روزی که من #جاموندم ? از سیاهی زدن حرم و #عوض_کردن_پرچم_گنبد ? و روز …


بـی نهـایـت✨ – Telegram
از آن روز ما حقیقت را برهنه می بینیم ، اما بسا اوقات دروغ را هم ملاقات می کنیم که متاسفانه … درد بی درمان شنیدی؟ حال من یعنی همین! بی تو بودن، درد دارد!! می زند من را زمین ?? …. آن يار طلب کن که تو را باشد و بس ……… معشوقه ی صد هزار کس را چه کنی .


ASIYE – @asiye__133 Instagram Stories, Photos and …
@asiye__133: ?Environmental Engineer? ? آن یار طلب کن که تو را باشد و بس معشوقه‌ی صدهزار کس را چه کنی؟ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌


#حقیقت_تلخه hashtag instagram posts, photos – Online …
#حقیقت_تلخه آنان که می‌خواهند خوب زندگی کنند باید به حقیقت نزدیک ب. ….. بِنامَش . آن یار طلب کن که تورا باشد و بس معشوقه ی صدهزار کَس را چه کنی .


عشقالگرانه @eshghalgarane
آن یار طلب کن که تو را باشد و بس معشوقه‌ی صدهزار کس را چه کنی؟ … من معجزه را کسی می‌دانم که می‌شود در آغوش او دنیا را از یاد برد @eshghalgarane | عشقالگرانه.


Telegram-канал shearhaeynab – شعرهای ناب ✍: Unsorted – …
بسوز ای دل که تا خامی نیاید بوی دل از تو کجا دیدی که بی‌ آتش کسی را بوی عود آمد؟! #مولانا … آن یار طلب کن که تو را باشد و بس معشوقه‌ی صد هزار کس را چه کنی .


SaMiR ?? (@samirmsediqi) | Instagram photos, videos …
@samirmsediqi SaMiR ??. 9:36pm 05/15/2019 0 20. samirmsediqi @samirmsediqi SaMiR ??. آن يار طلب کن که تو را باشد و بس معشوقه ی صد هزار کس را چه کنی.


#امیدملقان Instagram world photos and videos – TagsMood
Comments. @kamran_ebrahimpoor20 من ميخواهم تو بقيه ي روزهاي زندگيم باشي … آت یار طلب کن که ترا باشد و بس معشوقه صدهزار کس را چه کنی. Graphic Designer …


gh. ch (@gh._ch) Instagram photos, videos, stories and …
08 08:48:21. آن یار طلب کن که تورا باشد و بس معشوقه‌ی صد هزار کس را چه کنی… ابوسعید_ابوالخیر.


✿ پـنجـره ی فـولـاد ( دلنـوشته ای بـه امـام رضـا (ع) ) ✿ [بایگانی …
خوش به احوالات هر کس این دو را دیوانه است از صفا تا مروه ی من راه … از کـنار تـو #گـدا با دست خالی رد نشد نیست عاقل هرکسی دیوانه #مشهد نشد … از دور تماشا کنم که چگونه معشوق با این همه عاشق حرف میزند ؟ … از بس کنار پنجره فولاد يا رضا ـ ….. باشد كه خرج گوشه ی ایوان شود همین ….. صد هزار دفعه هم شده پاي ضريح زار ميزنم


دعا برای برگرداندن معشوق (10ختم و ذکر قوی برای بازگشت …
زمانی از ما میخواهد دعا کنیم که تمام تلاش علمی و پزشکی خود را برای بهبود بیمار … هر کس در گرو اعمال خویش است …. حتما بخوانید: غیر از دعا برای برگرداندن عشقم چه کار کنم؟ … آمده که شخص برای جلب محبت و بازگشت معشوق، به مدت چهل روز هر روز سوره ی … را … تا یاری کننده تو باشد در سختی ها این بنده پیوسته به خدا نیازمند است .


Shahzad Borkan (@shahzadborkan) – Instagram metrics, …
#خرمـن مویت بیفشـان #پیـش_روی گـردنت کنـی دیوانه تـر این را . … آن یار طلب کن که تو را باشد و بس معشوقه ی صد هزار کس را چه کنی ؟!? … در همه عمر به جز عشق نکردم کاری آه اگر حاصل این کار ندامت باشد … ?. Media by shahzadborkan: ???.


#معشوقه_ی Instagram posts – Gramha.net
#معشوقه_ی Instagram Posts. 7 posts. آن یار را طلب کن که تو را باشد و بس #معشوقه_ی صد هزار ❌کس را چی کنی؟! Ali.?. 32. 16. 3 monts ago. ? آذر نام معشوقه ی پاییز …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر