ERNOS

آجی آلیس لطفا دوبله کن :)

آلیس – آپارات
آجی آلیس لطفا دوبله کن 🙂 … آلیس در سرزمین عجایب | داستان های فارسی | Dastanhaye Farsi | Persian Fairy … کلیپی از دوبله فیلم آلیس دیگر اینجا زندگی نمی کند.


ویدیو کلیپ های جدید الیس
03:17. آجی آلیس لطفا دوبله کن 🙂 برای الیس. 00:49. برای الیس. نمایش آلیس. 00:59. نمایش آلیس. خبــری مهم(سریال آلیس). 01:21. خبــری مهم(سریال آلیس). بازی آلیس …


Yassss…. – ویدیو سه
آجی آلیس لطفا دوبله کن :). 03:17 · آجی آلیس لطفا دوبله کن 🙂 17 بازدید. 12 مهر 1398. دوبلم از میشل مرمید برای گروه. 03:17. دوبلم از میشل مرمید برای گروه. 143 بازدید.


برنامه دوبله گر شو – دانلود | کافه بازار
توضیحات با این برنامه شما می توانید یک دوبله گر حرفه ای باشید. با این برنامه ویدئو ی مورد نظر شما بدون صدا پخش شده و به ازای آن صدای شما با …


فیلم( Alice Through the Looking Glass (2016(زیرنویس …
فیلم آلیس در آنسوی آیینه خیلی قشنگه الیس در سرزمین عجایب قسمت یکش بود اینم قسمت دومش حرف نداره واقعا عالی بود 8 بار دیدمش.


سه‌ قلوها – شبکه پویا
در پایان کار، از این مجموعۀ 104 قسمتی که به 35 زبان مختلف دوبله شده است، فقط 52 قسمت شخصیت پیرزن را شامل می‌شود که از این … نگاهت را قاب می گیرم. در پس آن لبخند. که به من. شور و نشاط زندگی می بخشد. … نهال لطفا تایید کن. … (پس به سلامتی من چون یکی از مردادی هایی که عاشقشم نمونش این جا هست اجی پریا فکر کردن نداره که)


برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر